PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485468}

Trzej muszkieterowie

The Three Musketeers
6,2 51 847
ocen
6,2 10 1 51847
4,9 7
ocen krytyków
Trzej muszkieterowie
powrót do forum filmu Trzej muszkieterowie

Film bardzo dobry, efektowny,świetnie zrobiony. I jego założeniem jest lekkie
unowocześnienie i sparodiowanie tej historii, więc nie wiem skąd u większości te słowa
krytyki :p
Szczególnie moją uwagę zwróciły przepiękne scenerie i bardzo eleganckie stroje postaci,
wykonanie naprawdę pierwszej klasy :)
Film z założenia ma być przegięty, wykonany jest doskonale, efekty specjalne też mi się
podobały, dobrze się na nim bawiłam i chętnie obejrzę go znowu, za jakiś czas.

ocenił(a) film na 7
Iblis_Van_Den_Demon

Nie wiesz czy będzie kolejna część ?

Harry9010

Choć końcówka filmu jak najbardziej zapowiada kontynuację, to film się nie przyjął, więc pewnie nie :/

ocenił(a) film na 7
Iblis_Van_Den_Demon

Niestety to nawet chyba potwierdzona informacja, że nie będzie kontynuacji, bo film się nie przyjął. Szkoda, wielka szkoda.

ocenił(a) film na 5
lunainargle

Ten film się nie przyjął ponieważ jest zwyczajnie słaby i większość publiczności (zapewne tej starszej) to zauważyła. Bo tego nie da się nie zauważyć, skoro wylewa się z ekranu na widza kicz i tania, plastikowa rozrywka. Nie mówiąc o zupełnie drętwych dialogach czy fabule. Cały ten przepych, scenografia i kostiumy poszły na marne.

ocenił(a) film na 7
Iblis_Van_Den_Demon

mi również film się bardzo podobał był taki wyraźny , super stroje i efekty . Oraz muszkieterowie fajnie wygladali każdy inny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones