PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485468}

Trzej muszkieterowie

The Three Musketeers
6,2 51 845
ocen
6,2 10 1 51845
4,9 7
ocen krytyków
Trzej muszkieterowie
powrót do forum filmu Trzej muszkieterowie

3D nie wróży filmowi dobrze. Dal mnie oznacza mnóstwo akcji 9bo coś trzeba będzie w tym 3D pokazać), czyli jak zwykle fabuła utraci. I kolejną ekranizację muszkieterów można będzie uznać za beznadziejną. Jak praktycznie wszystkie z wyjątkiem Człowieka w Żelaznej Masce (w sumie to ekranizacja Wicehrabiego de Bragelonne). Poza tym, widzę, ze będzie jeszcze kolejna ekranizacja w 2012. Czy nie mogąc katować już innych dzieł, za Dumasa się biorą? Hrabia Monte Christo już został przez zakatowany (2002), teraz przyszedł czas na Trzech muszkieterów. Pozostaje wykupić im kwaterę na cmentarzu.

alos10

Jak dla mnie szykuje się superprodukcja!

Mowiacy_do_reki

Bylam na planie w Bamberg, ale widzialam tylko poprzebieranych statystow:) a szkoda.

ocenił(a) film na 6
agucha90

Mam nadzieję że film będzie fajny, i pójdę na premierę.

agucha90

Serio mówisz?

użytkownik usunięty
alos10

Wiadomo, że muszkieterowie już byli, ale jak dla mnie nadal nie powstała żadna porządna ekranizacja tej wspaniałej książki. Jeśli zrobią ten film tak jak nowego Sherlocka Holmesa, to będzie super :)

ocenił(a) film na 4

Jak pułkownik Hans Landa będzie kardynałem Richelieu, a Punisher Portosem to może być nawet więcej niż super. :)

użytkownik usunięty
Rodion_Raskolnikow

Twoje "nawet więcej niż super" było szczere czy ironiczne, bo się właśnie zastanawiam?

ocenił(a) film na 4

Szczere. Obu aktorów z chęcią znowu zobaczę na ekranie, do tego jeszcze Mikkelsen się pojawi... :)

użytkownik usunięty
Rodion_Raskolnikow

Jak szczere, to się cieszę, że się zgadzamy :) Patrząc na zdjęcia z planu, uważam, że Mikkelsen pasuje do roli rewelacyjnie :) Zastanawiam się jeszcze, kto w końcu zagra Atosa-mojego ulubionego muszkietera-bo do tej pory różne portale różnie podawały...

ocenił(a) film na 4

Właśnie obejrzałem "Valhalla Rising", mam nadzieje, że Madds w ekranizacji Dumasa będzie wymiatał tak samo jak w tamtej produkcji. ;)

Powstały i to ze dwie,jedna francuska z 61 w dwóch częściach,druga z lat 73-74 z Michaelem Yorkiem też w dwóch.Teraz to już tylko luźne wersje powstają,a ta na pewno będzie bardzo efektowna,zaś co do fabuły już różne wariacje powstały i pewnie nie jedna jeszcze powstanie,zwłaszcza że jest to jeden z najbardziej popularnych tematów filmowych.

użytkownik usunięty
szarit

Francuskiej nie oglądałam, a tą z Michaelem Yorkiem nawet lubię, ale jak dla mnie to jeszcze nie to. Wciąż czekam na właściwą ekranizację :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones