PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614}

Turbulencja

Turbulence
5,4 4 187
ocen
5,4 10 1 4187
Turbulencja
powrót do forum filmu Turbulencja

Nie rozumiem...

ocenił(a) film na 8

A ja ten film uwielbiam! Może jest przekolorowany, (watpię, żeby stuardessa potrafiła wylądować i aby w tak prosty sposób i na luzie przewożono takich skazańców) ale film trzyma w napięciu i naprawdę fajnie się go ogląda!
Znalazło się co prawda kilka błędów w filmie. Np. podawanie soczków i jedzonka pod nosek tym mordercom i godzenie się na toaletkę jak dla dzieciaczków, a nie zwierząt, którzy mordują ludzi.
Wątpliwe jest również to, że po uszkodzeniu autopilota ponownie przywrócono go do działania, i że ten bandyta jej nie zabił... Przez burzę też spokojnie przeszli, podczas kiedy samolot leciał sobie gdzie chciał bez pilota... Mi to jednak nie przeszkadza.
Główni aktorzy świetnie odegrali swoje role.
Mimo tych błędów film ma coś w sobie i oglądałam go już kilka razy, za każdym razem z takim samym zaciekawieniem.

ocenił(a) film na 7
miska16

Mnie też się podobał. Trzyma w napięciu, są emocje, nie było nudy ani przez chwilę. Aż dziwi tak niska ocena. Może ludzie już przestali czerpać przyjemność z oglądania na rzecz doszukiwania się w filmie logiczności na wskroś i wszerz czy dopatrywania się tylko błędów przez większą część seansu. Pora na dokument na Discovery Channel ;)

ocenił(a) film na 6
miska16

Ja też go uwielbiam. Głównie za ekscytującą rolę Liotty :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones