film

Turneja

2008
1 godz. 42 min.
6,8 89
ocen
6,8 10 1 89
122
chce zobaczyć
Rok 1993, najcięższy okres wojny w Bośni i Hercegowinie. Grupa aktorów z Belgradu, skuszona możliwością szybkiego zarobku, wybiera się na objazd po terenach, gdzie trwają... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Turneja zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Rok 1993, najcięższy okres wojny w Bośni i Hercegowinie. Grupa aktorów z Belgradu, skuszona możliwością szybkiego zarobku, wybiera się na objazd po terenach, gdzie trwają walki. Początkowo zupełnie nieświadomi zagrożeń tułają się od jednego do drugiego frontu. Podczas swojej koszmarnej podróży spotykają żołnierzy wszystkich walczącychRok 1993, najcięższy okres wojny w Bośni i Hercegowinie. Grupa aktorów z Belgradu, skuszona możliwością szybkiego zarobku, wybiera się na objazd po terenach, gdzie trwają walki. Początkowo zupełnie nieświadomi zagrożeń tułają się od jednego do drugiego frontu. Podczas swojej koszmarnej podróży spotykają żołnierzy wszystkich walczących stron. Stają twarzą w twarz z bezsilnością i beznadzieją. Naiwność, która zaprowadziła ich wprost do wojennego piekła, jest jednocześnie ich zbawieniem. Niefortunna wyprawa sprawia, że po powrocie do teatru nie są już tymi samymi ludźmi, ani aktorami.

studio
A Atalanta (koprodukcja) / Balkan Film / Testament Film
inne tytuły
The Tour
Więcej...
Zdjęcia do filmu kręcono w Belgradzie (Serbia) oraz w Boosanska Dubica, Derventa, Novi Grad, Prijedor i w Bosanski Šamac (Bośnia i Hercegowina).
Okres zdjęciowy trwał od 21 grudnia 2007 do 27 lutego 2008 roku.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych