PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698207}

Twój Vincent

Loving Vincent
7,9 84 193
oceny
7,9 10 1 84193
6,4 27
ocen krytyków
Twój Vincent
powrót do forum filmu Twój Vincent

Czy ktoś może wie kiedy będzie polska premiera na blurayu i dvd filmu Twój Vincent? Na amazonie usa $16 już jest, na amazonie uk 12.99 18 lutego.
Czy ktoś wie coś więcej? Ciekawe czy będzie wersja angielska z polskimi napisami i czy też będzie polski dubbing do wyboru.

ocenił(a) film na 9
ksdiamante

wiem, że nie będzie wersji z napisami

potasznia

Dlaczego nie będzie wersji z napisami? Oczywiście mam na myśli napisy angielskie. Przecież to podstawa jak się produkuje film na bluray/dvd żeby posiadał napisy obowiązkowo w języku angielskim. Producenci nie zdają chyba sobie sprawy, że klient powinien mieć wybór. Ja chciałbym zobaczyć wersję polską z dubingiem i z angielskimi napisami. Chciałbym mieć też do wyboru wersję angielską z polskimi napisami jednym przełączeniem pilota. Czy to dla producenta jest tak trudne? Czy muszę kupić wersję angielską ( posiadam już bluray z wersją angielską) i zapłacić drugi raz za wersję polską? Jeżeli film kosztuje kilka milionów a zarabia na świecie 45 milionów $$$ czy jest tak trudno wsadzić na dysk 2 wersje dźwiękowe i dwie ścieżki z napisami polskimi i angielskimi?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones