PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698207}

Twój Vincent

Loving Vincent
7,9 84 102
oceny
7,9 10 1 84102
6,4 26
ocen krytyków
Twój Vincent
powrót do forum filmu Twój Vincent

Super. Świetny pomysł, zrobić w pewnym sensie animację z prawdzwych obrazów. Wielki wysiłek i tutaj czapki z głów dla artystów. Ale jak miałbym oceniać film tylko na takiej podstawie, to oceniłbym jak większość na 10 a to byłoby nieprawdą. Film niestety nudny, sama historia znana już od lat z takich kanałów jak National geographic. Po prostu nudne, ale ocena poszybowała w górę bo prawie „polskie”. Nie polecam.

ocenił(a) film na 3
Fetorkiller

Niestety zgadzam się w pełni, wizualnie piękny film ale fabuła niemożebnie nudna a dialogi jak z tandetnej telenoweli. Szkoda !

ocenił(a) film na 9
Medea_2

Ta historia ma na celu wywoływać pewien rodzaj nostalgicznego, melancholijnego uspokajającego, pobudzającego wyobraźne nastrtroju, tak aby tworzyć całość z obrazem, tak abyś jak oglądasz ten film poczuł chęć rozmowy, przysiadł się do jego bohaterów i wypił z nimi szklankę wina, tak żebyś zastanawiał się kim są i jakie kryją tajemnice. Często podroż jest ważniejsza i piękniejsza niż sam jej cel. Dla jednych to będzie przerost formy nad treścią dla innych bodziec do tego czym wspomniałem na początku.

natan_

Oni tego nie zrozumieją ;)

ocenił(a) film na 5
Fetorkiller

już myślałam, że jestem jakaś nienormalnie chora bo animacja mnie znudziła,
uh ale widzę, że znalazły się osoby, które też nie pieją z zachwytu nad treścią więc już znacznie lepiej mi się zrobiło ;)

ocenił(a) film na 6
Kasha

Też nie pieję...emocje film we mnie wzbudził szczątkowe, treści w nim nie za wiele - chylę czoła za pracę grafików/rysowników/malarzy - ale sama forma choćby nie wiem jak kunsztowna nie tworzy dzieła filmowego - misiowi Uszatkowi też nie wystawię oceny 10/10 za samą technikę animacji poklatkowej...

ocenił(a) film na 9
Fetorkiller

10/10 za Straszny Film 3, o rly???

Fetorkiller

Ode mnie było by pewnie 6/10, film jak film, można obejrzeć, GDYBY to był "normalny" film. Niczego więcej się nie spodziewałem. Za to srona wizualna zachwyca, stąd 8/10. Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones