Film

The Tigger Movie

2000 1 godz. 16 min.
7,3 9 525
ocen
7,3 10 1 9525
1 002
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"id":"885","linkUrl":"/film/Tygrys+i+przyjaciele-2000-885","alt":"Tygrys i przyjaciele","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/08/85/885/7519130.2.jpg"}
Disnejowska wersja przygód bohaterów powieści Milne'a. Wymyśliła je i spisała Jun Falkenstein. Główny bohater - Tygrys -... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Disnejowska wersja przygód bohaterów powieści Milne'a. Wymyśliła je i spisała Jun Falkenstein. Główny bohater - Tygrys - zaczyna się czuć samotny w Stumilowym Lesie, mimo że ma tu wielu wiernych przyjaciół. Tygrys jest przekonany, że gdzieś w okolicy muszą żyć podobne do niego pasiaste stworzenia i szczerze tęskni za ich towarzystwem.

boxoffice
$96 159 800 na świecie
$45 554 533 w USA
$50 605 267 poza USA
budżet
$30 000 000
na podstawie
dystrybucja
Syrena EG
studio
DisneyToon Studios / SimEx Digital Studios / Walt Disney Animation Japan / Więcej...
inne tytuły
Gdy Tygrysek przeszukuje beczkę w poszukiwaniu dowodów istnienia swojej rodziny, wyrzuca z niej koło ratunkowe, na którym jest napisane "HMS MILNE". Alan Alexander Milne jest autorem przygód Kubusia Puchatka.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Animacja

  lique ocenił(a) film na 9

  Cieszy mnie to że ta bajka pozostała "w starym stylu". Mam na myśli fakt że nie starano się za wszelką cenę zrobić nowej współczesnej wersji animacji, jak to ostatnio jest w zwyczaju.

  2
  • krótko: najlepszy wśród filmów z bohaterami ze Stumilowego Lasu. koniec i kropka. 10/10.

   1
   • Każdy, kto ma poczucie...

    użytkownik usunięty

    Każdy, kto ma poczucie humoru i nie jest jeszcze obrzydliwie dorosły powinien zobaczyć ten film. On wzrusza i bawi!!!!!!!!!

   • qrde wczoraj oglądałam ten film i jest naprade fajny

    __rEsPeCt__

    nie wiem jak ktos moze stwierdzic ze ten film jest bezsensowny, ok, on jest dla małych dzieic, on przypadkowo mi sie przewinął przez tręce i go obejrzałam, ale dzieciom pokazuje naprawde dobrą droge... pokazuje to że najważniejsza jest miłośc i przyjażń ;] hehe i tak ... więcej

    1
    • Błąd w ciekawostce.

     pieczarek321 ocenił(a) film na 10

     Nie wiem gdzie to zgłosić, ale w ciekawostce powinno być Alan Alexander MILNE a nie Milane ;)

     Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.