PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139161}

Tygrysy murawy

Kicking & Screaming
5,5 2 340
ocen
5,5 10 1 2340
Tygrysy murawy
powrót do forum filmu Tygrysy murawy

Obejrzałem dziesiątki podobnych niby-komedii familijnych.
Film zupełnie nieśmieszny. Czerstwy scenariusz i gra aktorska. Najlepiej grał Ferrell, ale tylko gdy był na kofeinowym głodzie i ... Ditka. Poza tym film utwierdził mnie w przekonaniu że Amerykanie nie wiedzą nic o piłce nożnej.

kubatogwiazda

To fakt o piłce nie wiedzą za dużo, przynajmniej jeśli chodzi o ten film. Trochę mnie to irytowało, gdyż jestem fanką piłki nożnej i jakoś tak nie bardzo..ale strasznie lubię Farrela, więc obejrzałam, szkoda, że jakoś tak bez większego pomysłu stworzyli ten film, miał potencjał na dobrą komedię. Moja ocena 4/10 plus za głód kofeinowy :-P

ocenił(a) film na 4
kubatogwiazda

Całkowicie się zgadzam. Ja rownież mam już dość tych ciągle takich samych sportowych niby komedii familijnych. Zawsze jest jakaś dziadowska drużyna, albo gówniarzy, albo trochę starszych. Pojawia się trener, który jest amatorem. Wszyscy się z niego śmieją, ale on daje radę. Żenada. Ani śmieszne, ani pouczające, ani wzruszające.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones