PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629025}

Tylko ciebie chcę

Tengo ganas de ti
7,3 85 122
oceny
7,3 10 1 85122
Tylko ciebie chcę
powrót do forum filmu Tylko ciebie chcę

Czytając książkę (Tylko Ciebie chcę) odniosłam wrażenie, że Babi to przepraszam za wyrażenia straszna p***a, bawiąca się uczuciami innych, na dodatek wykapana mamusia. Ja tam całkowicie stwierdzam i wolę żeby Hache był z Gin.

BlueChocolate

Ta Gin nie podoba mi się całkowicie. Może dlatego, że zakochałam się w pierwszej części właśnie ze względu na piękną relację między Hache a Babi? Spodobał mi się pomysł z romansem z Katiną:D

ocenił(a) film na 7
alien_2

Cokolwiek wymyślą, ja i tak obejrzę to z zapartym tchem :D Zwykle podchodzę sceptycznie do tego typu filmów, ale TSC i TGDT ujęło mnie za serducho :) A jako, że lubię i Katinę, i Hache, ewentualna zmiana relacji między nimi może być ciekawa.

ocenił(a) film na 8
Lilly1614

Mam pytanie . Czy babi w książce kocha jeszcze Hache ? A czy Hache w książce kocha Babi ?
Bo w filmie widać , że jeszcze się kochają.

ocenił(a) film na 10
Lilly1614

Cóż lili ja uważam że masz całkowitą racje ale powiedz co babi dokładnie powiedziała katinie jestem cholernie ciekaw a książki raczej czytać nie będe wiedz powiedz prosze

ocenił(a) film na 6
GRACJANciawo

eheheh a ja powiem tak. Babi i Hugo oni powinni być razem, fakt faktem, Babi postopiła źle rzucając Huga, ale równie dobrze on został rzucony w najbardziej krytycznym momencie;/ i Babi zamiast go wspierać to powiedziała nara i tyle. Co do Gin... nie lubie jej strasznie ;/ śledziła go, w ogóle taka strasznie hmmm narzucająca się ble, po kolejne, scena na plaży świadczyła, że Babi o Hugo nadal się kochają, ale "dla własnego" bezpieczennstwa nie będa tego kontynuuowac, Hugo został z Gin TYLKO dlatego , że Babi będzie brała ślub, chociaż widać było że zachwycona tym slubem to ona nie jest... dla mnie Gin jest dla Hache tylko osobą, którą wybrał z rozsądku. Czekam na wieści o 3 częsci i licze że zwiazek Babi i Huga przetrwa, bynajmniej w realnym życiu są razem <3

lilly405

Trzeciej części nie będzie :) A Hache już wybrał i trzeba się z tym pogodzić :) Gin jest the best :)

ocenił(a) film na 6
mucka9999

z tego co wiem, to będzie i ma nosić nazwę "Mow mi Hache"

lilly405

a z tego co ja wiem to w Hiszpanii nawet się nie mówi o trzeciej części filmu a Federico Moccia nawet w planach nie ma napisania kolejnej części książki . Niedawno wyszła książka jego autorstwa o ulubionych miejscach Hache i Babi we Włoszech więc nie sądzę , żę streścił by się na tyle żeby 3 cz. książki wyszła pod koniec roku a na początku 2014 miała by powstać domniemana premiera "Mów mi Hache" . :)

mucka9999

No to chyba watek sprzed paru lat- ksiazka powstala i jest zatytulowana „trzy razy Ty”.

Lilly1614

Lepiej, żeby Hache był z Babi, pasują do siebie, widać, że są w sobie zakochani, a ta Gin to tylko partnerka, Hache jest z nią, żeby zapomnieć o przeszłości, ale nadal Babi jest dla niego ważna. Babi ma mieszane uczucia co do ślubu, dlatego, że nadal kocha Hache. Wkurzyłam się gdy zobaczyłam w filmie "Tylko Ciebie chcę", że Hache jest z Gin, bo nie lubię tej Gin, to jest S*KA i nic więcej. Trzy metry nad niebem byli tacy szczęśliwi i mam nadzieję, że w trzeciej części, będą razem i będą siebie kochać tak jak dawniej. Stare uczucia nie rdzewieją.. Oni nadal się kochają (Hache z Babi).

ocenił(a) film na 7
olcia040708

co nie zmienia faktu, ze Babi wystawiła jego uczucia do rynsztoku, biorąc go ze sobą na plażę. wiedziała, że obudzi w nim wszystkie wspomnienia i wiedziała, że on dalej coś do niej czuje. Po czym powiedziała mu, że bierze ślub. no brawo. naprawdę. skoro już bierze ten cholerny ślub to mogła sobie niszczyć dalej życie a nie jemu mącić spokój.

agulindek

To prawda.
Wlasnie tu wyszla niedojrzalosc Babi i to ogromna...
Jezeli nie zamierzala macic mu w glowie to mogli porozmawiac.. a tak.. porobilo się i wyszli oboje nie fair w stos do swoich partnerow. I do siebie tez srednio.
Nie postapilabym w ten sposob..
chociaz zycie jest krotkie i czasami skacze sie w gleboka wode to czlowiek nie powinien krzywdzic innych ludzi w taki sposob.
A ich oboje zachowanie bylo krzywdzące...
juz nie mowie o braniu slubu za miesiac i sprawdzanie czy aby byly chlopak nadal nie siedzi w glowie. Jakis absurd w stos do przyszlego meza..

Lilly1614

A moim zdaniem żadna z nich tak naprawdę do niego nie pasuje. Obie mają coś nie tak z garem.

Lilly1614

a moze ktos powie jak to obejrzec bo nie moge nie ma nigdzie "obejrzyj" lub cos innego pomocy!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones