PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629025}

Tylko ciebie chcę

Tengo ganas de ti
7,3 85 132
oceny
7,3 10 1 85132
Tylko ciebie chcę
powrót do forum filmu Tylko ciebie chcę

Czytając książkę (Tylko Ciebie chcę) odniosłam wrażenie, że Babi to przepraszam za wyrażenia straszna p***a, bawiąca się uczuciami innych, na dodatek wykapana mamusia. Ja tam całkowicie stwierdzam i wolę żeby Hache był z Gin.

ocenił(a) film na 10
Lilly1614

Dla mnie Hache pasuje do Babi bo pojawiła się taka piekna miłość miedzy nimi jednak czasem Babi faktycznie irytuje. Natomiast ta Gin nie jest do końca taka fajna poniewaz tak sie obraza na tego Hache bez powodu przynajmiej tak bylo jak ogladalam włoską wersje.

Aselka

Lepiej przeczytać książkę, film we włoskiej wersji był trochę do kitu, nie ujęli wielu wątków, które były w książce, w której także Gin wcale się tak na Hache nie obrażała, bardziej się z nim ZALOTNIE drażniła niż by miała się obrażać ... za to Babi no straszna s*cz, taka mi się w książce wydawała, wystawiła Hache, nie podobało też mi się jedno zdanie które powiedziała o Katinie ... no porostu lepiej jest przeczytać niż powoływać się na film wersji Italiano. Zaś film w wersji hiszpańskiej jest o wiele lepszy od włoskiej, mam na myśli 3MSC ... jest praktycznie to samo co w książce, widziałam też making off do Tylko Ciebię chcę i zauważyłam, że też będzie chyba praktycznie to co w książce. Moim zdaniem Hache powinien być z Gin.

ocenił(a) film na 10
Lilly1614

zgadzam się bardzo chce przezczytać ta książkę ale na razie nie mogę jej znaleść nigdzie. Wersja hiszpańska jest wspaniala i o wiele lepiej grają tam aktorzy. Chce już Obejrzeć kolejna cześć widziałam też zwiastun i zapowiada się ciekawie :)

Aselka

Obydwie książki można łatwo znaleźć w necie, a jak co mogę też podesłać na pocztę ...

ocenił(a) film na 10
Lilly1614

szukałam i są co prawda jednak chciałam bym kupic tak za 20 zl około. A która czesc lepsza 1 czy 2 ??

Aselka

nie mam zdania, jak dla mnie obie świetne

Lilly1614

uwazam, ze Hache pownien byc z Babi, bo tak na prawde to dzieki niej probowal sie zmienic i w jakis sposob sie mu to udalo. Gin jest aktorka bardzo porywista i wydaje mi sie, ze sama nie wie czego chce, czytajac rozne informacje ( na pewno nie do konca wiarygodne ) Gin bedzie chciala sie zajac swoim hobby, swoimi marzeniami, bedzie chciala zostac profesjonalnym fotografem czy tez tancerka.. co wtedy bedzie z Hache, skoro Gin swoj caly czas poswieci karierze ? W drugiej czesci Babi spotkala sie z Hache, bo chciala sie wrocic chociaz przez chwile do tego co dawniej bylo i moze faktycznie zachowala okropnie wobec Hache, ale chciala mu przez to pokazac, ze mimo, ze ma kogos,to on dalej siedzi w jej glowie... Jest to najwspanialszy film jaki kiedykolwiek moglam ogladnac, mam nadzieje, ze trzecia czesc w miare szybko sie ukaze i ze HACHE bedzie z BABI, kibicuje im z calych sil. :)

ocenił(a) film na 8
ehehe1

I właśnie to, że Babi chciała poczuć się jak kiedyś było bardzo samolubne z jej strony. Dostała to co chciała, a potem co z powrotem do swojego, w jej mniemaniu "odpowiedniego", życia. Najpierw mówi, ze nikogo nie ma a potem oświadcza, że jest mężatką. Jeżeli to twoim zdaniem jest prawdziwa miłość to nie masz pojęcia o szczerym uczuciu. Babi to dziewczynka, która nie wie czego chce. Z jednej strony chce prowadzić przykładne poukładane życie z bogatym, ustawionym mężem, a z drugiej strony chce przeżywać przygodę z porywczym macho, bo w tedy czuje że żyje.

ocenił(a) film na 7
sesze

Babi nie mówiła,ze jest mężatką tylko, że wychodzi za mąż...I nie twierdziła,że nikogo niema.Tłumacz widocznie tak zna hiszpański jak ja chiński:) A Babi doskonale wie czego chce,tylko jej matka wszystko komplikuje,a ona boi się przeciwstawić i jeszcze te problemy z ciążą siostry,zdradą ojca itp....

ocenił(a) film na 8
Vendetta82

Buahahah ale problemy na drodze prawdziwej miłości... Obejrzyj sobie "Keith", tam był prawdziwy powód, żeby się nie wiązać a jednak bohaterowie byli ze sobą.

ocenił(a) film na 7
sesze

Tak,zgadza się że są poważniejsze problemy...ale Babi jest pod wpływem matki i dlatego boi się cokolwiek zrobić wbrew jej.

ocenił(a) film na 8
Vendetta82

Co nie zmienia faktu, że właśnie dlatego jest niedojrzałą dziewczynką, która wybiera w danej chwili to co dla niej najlepsze, nie patrząc na uczucia drugiej osoby. Dwa razy złamała serce Hache, nie rozumiem dlaczego miałby z nią być, bo mieli piękny pierwszy raz?

użytkownik usunięty
sesze

CZYTALAS KSIAZKE? wlasnie w ksiazkowej wersji Babi jest o wiele bardziej negatywnie przedstawiona. ( wg zamierzen druga czesc miala byc ostateczna, dlatego widac tam ewidentnie, ze Babi juz nie kocha Stepa, ani Ste Babi (alias Hache), bardzo wymowna jest scena, w ktorej -spoiler - Babi wyrzuca zdjecie z S na motorze, zamykajac tym samym rozdzial. jednak jak widac, ani we wloskim ani w hiszpanskim filmie nie ma tego jasno okreslonego, Babi, mimo, iz decydje sie na slub, to jest nieszczesliwa i nadal niepewna - naciagneli to, by stworzyc 3czesc - podobno film ma miec tylko wersje hiszpanska (wiec wloski z Katy L. Saunders, R. Scamarcio i L Chiatti pewnie nie powstanie) oraz ma kazac sie ksiazka ! :) nei zostalo to jszcze oficjalnie potwierdzone, ale na twitterach glownych postaci znajduja sie zapowiedzi:)

oczywiscie, ze jestem za Babi i Hache ! ich milosc byla szalona, magiczna, taka, jakakazdy z nas chcialby przezyc chociaz raz :D a Gin i Hache... nie wiem,dla mnie opiera sie wylacznie na pociagu fizycznym, w ogole nie lubie Gin, jest dla mnie psychopatka(w filmie hiszp i tak wole ja od wersji wloskiej i ksiazkowej) ;p mowicie, ze Babi sie zmienila.. ale wg mnie ona po prostu sie poddala, w koncu bycie z Hache nie bylo wcale proste i burzylo to, czego od dziecka byla uczona, pogubila sie i zrezygnowala z milosci (niestety!) ale ja mam nadzieje, ze ona i Step jeszcze sie odnajda, w koncu to wlasnie oni byli 'kultowa para' przed laty !;d licze tez na to, ze 3czesc powstaje wlasnie w oparciu na opinie odbiorcow, wsrod ktorych wiekszosc jest nadal za Hache i Babi i nie uznaja niejako wydarzen 2czesci;d

ocenił(a) film na 8

Nie czytałam książki, oceniam tylko film. Pewnie twoje odczucia są takie, ponieważ głębiej siedzisz w tej opowieści. Mam nadzieje, że trzecia część Cię usatysfakcjonuje, dla mnie opowieść z Gin jest super i nie mam niedosytu. Być może w książce Gin jest prześladowczynią ale w filmie zgrabnie to ukazali, bez psychozy. Dodam, że lubiłam Babi w 3MSC, ale w "Tylko Ciebie chcę" wolałam Gin. Pozdrawiam

użytkownik usunięty
sesze

myslalam, ze Ty czytalas ksiazke, wlasnie przez to ,ze w skiazce Babi jest ukazana negatywniej, a Step i Gin razem ostatecznie. polecam Ci ksiazke, bo bedzie dla Ciebie optymalnym zakonczeniem;-)

ocenił(a) film na 8

Na razie czytam 1 część, ale za drugą na pewno się wezmę. Tylko muszę kasę zaoszczędzić, bo kompletacja biblioteczki pochłania sporo funduszy, a jakoś nie lubię e-booków.

użytkownik usunięty
sesze

ja znalazlam w bibliotece z 3 lata temu, przez przypadek, wybieralam w ciemno jakies ksiazki na wakacje i spodobala mi sie okladka :D obie czesci naraz, przez pomylke zaczelam od Tylko ciebie chce i ... po 2 czy 3 str odrzucilam ksiazke na dobre 2 tygodnie;p po czym jeszcze raz przezcytalam opisy i wzielm sie za 3m nad niebem .. no i polecialo :D

sesze

Ale ten gość był typowym chadem-badbojem własnie dla takich sorka ale troche pustych laseczek :P Obydwoje siebie warci on myślał że ona bedzie jego "kotwicą" w życiu i go wywinduje do góry, a ona że bedzie taka rebel i samodzielna jak sie postawi matce(rodzinie) i poleci z badbojem :P Ja tam nie widzę prawdzij miłosci tylko zauroczenie/zadurzenie młodzieńcze i tyle :)
Nawet nie mam zamiaru ogladać 2 i 3 części, bo jezeli ona poszła znwou z tym chadem do łóżka układająć sobie zycie z innym to jest zwykła k$%ą, a on ch%^em że jej w ogóle po takim czasie przyjechał mącić w głowie!
Tak sie zachowują ludzie samolubni zakotwiczeni w przeszłosci :) Może to i piękne dla kogoś infantylnego i lubiącego "ohy ahy"

ocenił(a) film na 10
Vendetta82

powiedziała ,,jestem miesiąc po ślubie''

pati1109

Zdaje się, że cytujesz za dostępnymi, polskimi napisami, które są w 80% (jak nie więcej) błędnie przetłumaczone. Po hiszpańsku ta kwestia brzmi:
- Lo siento. Necesitaba saber si sentía algo por ti. Voy a casarme, dentro de un mes.
Czyli:
- Przepraszam. Musiałam sprawdzić, czy nadal coś do Ciebie czuję. Wychodzę za mąż w ciągu miesiąca.
Jeśli masz ochotę zobaczyć film jeszcze raz z dobrym tłumaczeniem, to powinno być dostępne w przyszłym tygodniu. Podam informację o tym gdzie są dostępne w temacie o napisach do filmu. Tłumaczę właśnie ostatnie sceny i czekam na powrót osoby, która sprawdzi fragmenty, z którymi miałam większy problem. Mam nadzieję, że z tym tłumaczeniem zrozumiecie wreszcie niejasności jakie powstały przez to dotychczasowe, błędne tłumaczenie.

ocenił(a) film na 8
ehehe1

Może kiedy Gin zajmie się karierą to Hache wróci do Babi... Fajnie by było ;D

ocenił(a) film na 8
Lilly1614

zgadzam się z tobą w 100 %. w "Tylko Ciebie Chcę" Babi się strasznie zmieniła i szkoda mi Hache że go tak wykorzystała i się z nim tak zabawiła.Choć Gin też się dziwnie zachowała. chodzi mi o to że go śledziła i wymyślła sobie że będzie kiedyś z nim. jak dla mnie to bylo ...trochę dziwne

ocenił(a) film na 10
wyderka_filmweb

no własnie ta Gin tez nie jest do konca normalna, ze wlasnie go tak śledziła i dziwnie sie wobec niego zachowywała

ocenił(a) film na 8
Aselka

nazwała bym ją trochę rąbniętą osobą. podczas czytania książki jak się dowiedziałam że Gin go śledziła i czekałą na niego dwa lata to pomyślałam sobie że powinna się wybrać do psychiatryka. :)

ocenił(a) film na 10
wyderka_filmweb

no nie dziwie sie, że tak pomyślałaś :) jeszcze w ksiazce to było pewnie znacznie lepiej pokazane :)

ocenił(a) film na 8
Aselka

autor bardzo fajnie to opisał. :) kurna nie mogę się doczekać filmu :D

ocenił(a) film na 10
wyderka_filmweb

ja chce przeczytać ta książkę bo z tego co słyszę jest swietna ! muszę ja znaleść. i druga cześć filmy też chce już oglądnąć mam nadzieję że szybko będzie dostępny :)

ocenił(a) film na 8
Aselka

no książka jest świetna. obie części. ja się dziwię że wgl ją dostałam w bibliotece na moim osidlu bo teraz jak patrzę na półkę gdzie kiedyś stała to wiecznie jej niema. ale nie dziwię się bo autor pisze zajebiś**. inne jego książki też są świetne :))

ocenił(a) film na 10
wyderka_filmweb

ja właśnie będe zamawiala bo muszę ja przeczytać :) a jakie jeszcze książki jego polecasz?;)

ocenił(a) film na 8
Aselka

jego pierwszą książką którą przeczytałam było "Wybacz ale będę mówiła Ci skarbie". spodobała mi się bo historia w niej ukazana jest inna niż wszystkie a przez to ciekawa. teraz próbuję dostać "Wybacz ale chcę się z Tobą ożenić" też podobno niezła jest. a no i jeszcze "Amore 14" przeczytalam

ocenił(a) film na 10
wyderka_filmweb

a która z jego książek Ci się tak najbardziej podobała?

ocenił(a) film na 8
Aselka

"Wybacz ale będę mówiła Ci skarbie". zarąbista jest. choć na początku może wydawać się nudna

wyderka_filmweb

Miłość Babi i Hache została tak pieknie ukazana że oni musza być razem pomimo tak wielkich przeszkód

ocenił(a) film na 8
Roksanka1317

może i powinni być razem ale autor książki inaczej sobie wyobraził ich przyszłość

ocenił(a) film na 9
wyderka_filmweb

jestem rowniez ciekawa 2 czesci...ogladalam wersje włoską bo juz nie wytrzymalam.. i mam pewnosc ze na pewno ta ją przebije(ksiazek jeszcze nie czytalam-jak czas pozwoli to zasiąde:)jestem bardzo ciekawa jak przedstawia niektóre sytuacje w tej wersjii na pewno bedzie miala kopa..ze tak to ujmę:)a jak juz zrobia 3 czesc(trzymam kciuki) to pewnie o tym ze juz beda po 50 tce i rozwodach..-nie nie taki zarcik...! moze byc bardzo ciekawie!:)

użytkownik usunięty
wyderka_filmweb

ja ogladalam filmy, moim zdaniem Wybacz, ale chce sie zenic jest slabsze, ale warte obejrzenia:) musze jeszcze amor 14 zobaczyc

ocenił(a) film na 7
wyderka_filmweb

Na takiego faceta i na taka miłość, to i ja bym czekała dwa lata:P

Lilly1614

Ja jednak wolałabym gdyby Hahe był z Babi, W pierwszej części autor pokazał nam tak piękną miłość, przecież oni tak do siebie pasują. W hiszpańskiej wersji aktorzy tak cudownie zagrali, oni się kochają, zawsze będą. Szczerze to mi się druga książka nie podobała wcale. Tak naprawdę dużo o Babi nie wiemy, nie wiemy co robiła przez te dwa lata, nawet nie poznaliśmy jej narzeczonego, kto wie może do tego ślubu nie dojdzie. Ogólnie to bardzo zdenerwowałam się na autora, że zrobił z niej taką jędzę. W pierwszej części ta postać została całkiem inaczej pokazana. Wielka szkoda, że było tak mało rozdziałów z jej udziałem, bo tak naprawdę to nie wiemy czego ta dziewczyna chce. A Hache zdecydowanie dalej ją kocha. Ta cała Gin to dla mnie porażka, jeszcze byłoby ok gdyby nie ta końcówka z tym, że go śledziła itp. takie strasznie dziwne to było. Myślę, że film będzie na pewno cudowny, hiszpanie go zrobią na pewno o niebo lepiej od włochów. Myślę też, że będzie troszkę więcej Babi niż w książce, z czego bym się bardzo cieszyła. Wszystko się zapowiada na to, że skończy się tak samo jak książka. Ale po co miałaby powstać trzecia część, gdyby Hache miał zostać z tą Gin? Muszą być poprostu razem inaczej byłoby bez sensu ciągnąć tą historie :)

ocenił(a) film na 5
sabter

Zgadzam się z Tobą w 200 % :) Chyba lepiej bym tego nie opisała :)

Niunia_33

Gdzieś trafiłam na artykuł, że autor już jest w trakcie pisania trzeciej części i ma być od razu sfilmowana:)))))

ocenił(a) film na 8
malenka8622

też gdzieś o tym czytałam :D

ocenił(a) film na 5
malenka8622

Też o tym czytałam, chyba na jakimś forum hiszpańskim :) Ciekawa jestem jak to się wszystko skończy :)

Niunia_33

Ja czytałam też, że jakiś rosyjski miliarder chciałby kupić prawa autorskie do powieści z stworzyć trzecią część..

ocenił(a) film na 10
sabter

własnie pomimo, że Hache poznal tą Gin to nigdy nie bedzie jej tak kochal jak kocha Babi...to Babi go tak zmieniła na lepszego człowieka to dzięki niej zwalniał...A Gin nie jest tak wyjątkowa jak Babi. Teraz bardziej sobie to uświadomiłam jak ich miłość Z babi jest ogromna po przeczytaniu ksiazki :)

Aselka

To prawda.
Autor ciagle zmierza do tego samego pytania- czy wielka milosc, jakimi byli obdarzeni glowni bohaterzy.. kiedys się wyczerpie, że zapomną o sobie w tak wyjatkowym kontekscie?...

sabter

Oni właśnie w ogóle do siebie nie pasowali. I mówię tu o charakterach, a nie o stanie materialnym rodzin oraz rangi społecznej. Ja przez całą książkę zastanawiałam się co oni w sobie widzą, bo wiecznie było jakieś "ale". Z czasem zaczęli się od siebie oddalać, bo tak na prawdę nie mieli nic wspólnego. To był tylko młodzieńczy romans i tyle. Ale fani Hache&Babi chcą wierzyć, że to była miłość prawdziwa. Była na pewno pierwszą, ale nie prawdziwą. Bo łatwo odpuścili.

Lilly1614

Moim zdaniem Hache i Babi powini być razem . Powinna powstać trzecia cześć zacząć sie od tego że Babi jednak nie wyszła za mąż i jakoś znowu powinien los skrzyżować jej droge z Acze.. Jakaś fajna fabuła żeby była tak cudowna jak pierwsza część .. Druga miała za dużo scen z daremna Gin co chciała pokazać jaka to silna potrafi być a dała sie tak łatwo wpędzić w płapke.. Jak dla mnie była nie potrzeba ta scena z gwałtem Gin kompletnie mi zepsula koncowke filmu... Albo sam djalog Babi z Acze po ich stosunku byli tacy obojetni już bez tego żaru miłości jak w pierwszej części :(

ocenił(a) film na 9
Lilly1614

Również wolę Hache z Babi...
Gin jest zbyt zaborcza. Śledzi ciąglę każdy ruch Hache. Zdolne są takie osoby do wszystkiego, do zatrzymania kogoś na siłe przy sobie...

ocenił(a) film na 10
malinciax3

Jestem za GIN!
I oczywiście Gin miała prawo go śledzić, skoro Hache ją zdradził.... A Babi go tylko wykorzystała!

Lilly1614

Ja też bardzo bym chciała, żeby Hache był z Babi do Gin nic nie mam dla mnie jest fajną dziewczyną, ale po prostu chcę, żeby Hache był z Babi, bo ich miłość w I części (Trzy metry nad niebem) była piękna, 2 ludzi z dwóch różnych światów zakochali się w sobie, przeżyli wspólnie dużo niesamowitych chwil, jestem także zła na Babi po tym co powiedziała Hache w II, ale cóż myślę, że ona go na pewno dalej kocha i uważam, że są dla siebie stworzeni. Oczywiście także byłabym szczęśliwa i zachwycona, gdyby powstałą III część.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones