Tylko dla dorosłych

Adult World

2013 1 godz. 37 min.
5,8 6 945
ocen
5,8 10 6945
4 543
chce zobaczyć
{"rate":2.0,"count":1}
powrót do forum filmu Tylko dla dorosłych
 • Bartecky ocenił(a) ten film na: 4

  .....odtawarzajacej glowna role aktorki, ale postac bohaterki jest irytujaca do bolu.....

 • creep_ ocenił(a) ten film na: 6

  Bartecky No jest, tej aktorki nie kojarzę ponad ten film, więc też ciężko mi dociec czy to jej zasługa, czy może dość naiwnej roli i manierycznego scenariusza. Sporo tutaj zresztą takiego przerysowania trochę z bohemy, trochę z kultury hipsterskiej - ja akurat tego nie lubię. Wydaję mi się, że po prostu targetem tego filmu jest jednak młodzież. Mogłabym go postawić na jednej półce z "The Perks of Being a Wallflower", którego wręcz nie dokończyłam bo był irytujący.

 • creep_ ocenił(a) ten film na: 6

  creep_ Dość celna recenzja, chociaż tego 'krytyka' to akurat nie lubię (jak tu zresztą szanować czy poważnie traktować zawód krytyka).

  http://observer.com/2014/02/adult-world-is-an-adolescent-abo...

 • Mistrzu-1 ocenił(a) ten film na: 5

  creep_ Faktycznie słaba ta recenzja, do której dałaś link. Nie powinniśmy mieć kompleksów. Na filmwebie są o wiele bardziej wartościowe i po prostu ciekawe. I do tego słowo "Protegowany" dla recenzenta to jakaś mega rzadkość ;)

 • Bartecky Emma Roberts moim zdaniem nie jest wybitną aktorką, ale czy w takim filmach o to chodzi by ukazać jakiś wieki kunszt? Bardzo ją lubię, ma w sobie coś przyciągającego.

 • ChrisKrasz ocenił(a) ten film na: 3

  Bartecky Beznadziejny gniot. Szkoda że Cusack zagrał w tym filmie

 • creep_ ocenił(a) ten film na: 6

  ChrisKrasz Jak już robić niszowe filmy, to chociaż niech to będzie kino lepszego sortu. A tu promuje jakąś gówniarę po kądzieli/mieczu (?) Julii Roberts. Na starość zachciało mu się znowu grywania w filmach dla małolatów (bo to ten target). Chociaż ta jego postać nie jest w sumie taka zła. Przypuszczam, że miał jakieś pozaartystyczne powody żeby w tym zagrać, może z uwagi na (Julię) Roberts, albo znajomość (?) z reżyserem... a może miał po prostu chwilę wolnego czasu (to w końcu nie główna rola). Widzę, że na twitterze się od tego produktu nie odcina (a w przeszłości potrafił), nawet bynajmniej - promuje film. A może po prostu dosięgnął go jakiś kryzys, też i ekonomiczny wchodzi w grę :). Trochę ubolewam, nad spowolnieniem gospodarczym też :).

 • xavi1991 ocenił(a) ten film na: 6

  Bartecky Ma być irytująca, a naszym zadaniem jest obserwowanie jest przemiany w kogoś lepszego. Jak szukamy sympatii to w ludziach skupionych wokół niej, którzy chcą jej coś przekazać.

 • Bartecky Zgadzam się. Czy musiało być na początku z nią aż tak źle (wszyscy się od niej odwracali) by skończyło się aż tak dobrze? Emma Roberts jest ładną ale niestety przeciętną aktorką i to nie tylko w tym filmie. Nie pamiętam, żeby za swoje dotychczasowe role otrzymała choćby jednego Oscara.

 • XiaoLin ocenił(a) ten film na: 9

  Tomik_4 Nawet Leonardo di Caprio jeszcze nie ma żadnego Oscara, a ty go oczekujesz od 24-latki, która gra w filmach typowo niszowych? O.o
  Powiedz, że to sarkazm, na który jestem zbyt zmęczona, żeby go wyłapać.

 • savailonei ocenił(a) ten film na: 6

  Bartecky nie, to że coś jest irytujące, to tylko twoja zasługa
  ty wybierasz co cie irytuje czy drażni
  twoja reakcja nie ma wbrew pozorom związku z tym na co reagujesz i pozostaje w 100% pod twoją kontrolą

 • imju ocenił(a) ten film na: 6

  Bartecky Moim zdaniem postać jest irytująca i taka ma być najwidoczniej, każda osoba na świecie jest super i tych wkurzających jest dość sporych więc myślę, że dobrze że jest taka a nie wyidealizowana. Aktorka nie najlepsza ale myślę ze dobrze sobie poradziła ale rola ciężka nie była.