PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567806}

Tylko dla kochanków

For Lovers Only
6,6 1 691
ocen
6,6 10 1 1691
Tylko dla kochanków
powrót do forum filmu Tylko dla kochanków

Osnuci miłością...

ocenił(a) film na 9

Wiem, że może być taka miłość, pełna namiętności, radości, szczęścia. Kiedy wznosi w chmury
cała reszta jest nieistotna. Wystarczy spojrzenie, gest, uśmiech, pocałunek, wtulenie i… nie
potrzeba słów. Świat masz u stóp! Szaleństwo? Niektórzy mogą tak powiedzieć. Infantylność? To
też sposób na skomentowanie takich zachowań. Trzeba mieć dużo, dużo dojrzałości żeby umieć
żyć z taką miłością albo (tak jak w filmie) umieć się z nią rozstać. W innym przypadku zapala się i
gaśnie pozostawiając wiele złości i pytań bez odpowiedzi. Zdaje się, że to jednak temat innej
historii…
Podoba mi się, że można o rzeczach (uczuciach) tak pięknych opowiedzieć szarością, że można
prowadzić narrację nie słowem a obrazem, muzyką. Dawno nie widziałem w kinie tyle pięknych
uśmiechów, uniesień, spojrzeń tak wiele mówiących. Cudownie się ten film „snuje”.
Kochając kogoś dajemy mu, przeciw sobie, straszliwą broń. Poznamy, że też nas kocha jeśli nigdy
z niej nie skorzysta. (Co nie oznacza bycia razem…)

zato70

Opisałeś to boleśnie. Tak jak jest. Taka jak w filmie, nie gaśnie nigdy. Bywa samotna.

ocenił(a) film na 3
zato70

Jaka miłość, lol. Przecież to zwykłe pożądanie - początki każdego związku o charakterze romantycznym. Związki oparte na prawdziwej miłości są długoletnie, bardziej prozaiczne i nie wyglądają jak w tej monochromatycznej bajce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones