PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742860}

U pana Marsa bez zmian

Des nouvelles de la planète Mars
5,7 507
ocen
5,7 10 1 507
5,0 5
ocen krytyków
U pana Marsa bez zmian
powrót do forum filmu U pana Marsa bez zmian

Słabe to

ocenił(a) film na 3

Zwyczajny film obyczajowy - komedia raczej nie. Są może ze dwa zabawne momenty i to wszystko. Reszta to nu...uda.

ocenił(a) film na 6
cyfrowy_baron

widocznie dzieki Bogu nie byles w takiej sytuacji jak Philippe, komedia to nie jest absolutnie ale kilka smiesznych momentow bylo. Dobry film polecam ludziomz zwlaszcza z bagazem doswiadczen

ocenił(a) film na 3
sobanek

A to nie wiedziałem, że aby stwierdzić czy film jest ciekawy czy nudny muszę najpierw znaleźć się w takiej sytuacji jak główny bohater.

- No tak, film jest nudny, ale bohaterowi (nie aktorowi) było ciężko, więc ocenie go wyżej, a niech się cieszy ten wymyślony bohater.

Wysoko oceniłeś film "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara" - czyżbyś znalazł się w takiej sytuacji, jak bohater TEGO filmu? I komu go polecisz? Czyżby ludziom z pirackim doświadczeniem?

ocenił(a) film na 6
cyfrowy_baron

a Ty filmy ogladasz jedynie przez jeden pryzmat? Sorry, ze pytaniem na pytanie ale chyba teraz zrozumiesz o co mi chodzi?

ocenił(a) film na 3
sobanek

Ja oglądamy filmy z chęci oderwania się od rzeczywistości, a nie zagłębiania się w nią poprzez filmy. Dla mnie film to tylko rozrywka.

ocenił(a) film na 6
cyfrowy_baron

a czasem film moze dac odpowiedzi na nurtujace nas pytanai, podsuwac rozwiazania i edukowac. Ale zeby do tego dojsc trzeba kilka wiosen przezyc :D Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones