PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467662}

Ucieczka z piekła

Sin Nombre
7,3 5 162
oceny
7,3 10 1 5162
Ucieczka z piekła
powrót do forum filmu Ucieczka z piekła

Cała ta naturalność itd. Naprawdę polecam Niesamowicie wciągający film który się ogląda z szeroko otwartymi oczami

ocenił(a) film na 9
ryan45

Zgadzam się całkowicie. Nie to co amerykańskie filmy o "gangsterach" z kupą kasy i nic więcej. Jak dla mnie film rewelacyjny.

ocenił(a) film na 9
Falas

Miażdży to "La vida loca", polski tytuł "Postrzelone życie". Dokument o gangach w Salwadorze. Polecam !

ryan45

Jak dla mnie wstrząsający, miażdzący, realistyczny, ale siedząc na wygodnej skórzanej kanapie, popijając herbatkę trudno jest mi sobie wyobrazić, że na innym krańcu świata dzieją się takie potworne sceny. Dla mnie ten film to istny koszmar. Koszmarem było dla mnie oglądać małych chłopców, którzy zabijają. W jakim oni żyją na co dzień stresie, co to w ogóle za życie. Chyba wolę jednak inne filmy, choć trzeba przyznać , że film jest poruszający. Film mnie poruszył aż za naddto, nie wymagam od filmu większego poruszenia, zmiażdzenia mnie, a tak się stało po obejrzeniu tego. Żyjąc w spokojnej okolicy i porównując z Meksykiem to raczej bezstresowo, film jest dla mnie szokujący. Wiem, że są gorsze pod względem przemocy, krwi i zniszczenia ludzkiej psychiki, tu wystarczyło mi że zniszczono psychikę małego chłopca. Wiem, że takie filmy nie kończą się dobrze, bo dobre zakończenie w tym filmie byłoby nie realistyczne, chociaż naiwnie oczekiwałam, że może jednak główny bohater przeżyje. Oswojenie ze śmiercią, przemocą jest dla mnie obce i zawsze mnie będzie porażać. Nie umiem polecić tego filmu, chyba że ktoś lubi żeby nim wstrząsneło - choć pewnie po niektórych spływa już wszystko.

ocenił(a) film na 10
MagdalenaS

Wolę oglądać takie filmy niż te głupawe hollywoodzkie komedyjki albo nie daj Boże polskie komedie z ostatnich lat Co by nie pisać to ten film zapada jednak głęboko w pamięć i czasami warto obejrzeć coś takiego aby jednak czasami podziękować za życie w POlsce którego na codzień nie doceniamy

ryan45

Wie ktoś może, gdzie można obejrzeć ten film? Będę bardzo wdzięczny ;)

ocenił(a) film na 9
ryan45

Dokładnie. Nie sposób oderwać od niego wzrok. A gdy już się skończył, to nasuwa się pytanie "dlaczego tak szybko". To jeden z tych filmów, których nie da się zapomnieć.

ocenił(a) film na 8
ryan45

przypomniało mi się "Miasto Boga" i "Amores Perros", dla miłośników naturalizmu w kinie pozycje obowiązkowe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones