PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750704}

Uciekaj!

Get Out
7,0 152 550
ocen
7,0 10 1 152550
7,4 51
ocen krytyków
Uciekaj
powrót do forum filmu Uciekaj!

Śmiech na sali.

użytkownik usunięty
Auroraa14

Film wybitnie słaby, nominacja zapewne z powodu poprawności politycznej.

ocenił(a) film na 8

Możesz kolego powiedzieć, o co chodzi z tą poprawnością polityczną. Dużo osób o tym pisz,e a ja nie do końca rozumiem, gdzie w tym filmie ta poprawność.

jaco_13

To przedstawienie opresji białych nad czarnymi. To jeden z forsowanych konfliktów marksistów kulturowych opracowanych przez marksistów ze szkoły frankfurckiej po tym jak marksizm klasyczny nie udał się w Europie a w Rosji i części Azji. Chodzi o zniszczenie kultury łacińskiej poprzez podważanie statusów które poddaje się w konfliktowość. youtube.com/watch?v=yFsdR71jhy4 Jak chcesz dowiedzieć się więcej to obejrzyj Krzysztofa Karońa

ocenił(a) film na 7
Auroraa14

Daleko mi od środowisk lewicowych i nawet tu ukazany jest w pewnym sensie rasizm (czarny dobry, biały zły). Mimo to film mi się podobał, nie jest tutaj zawarta żadna polityczna poprawność. I o ile można nazwać to horrorem, bo horror to nie jest mój ulubiony gatunek filmowy. ;)

ocenił(a) film na 8
Auroraa14

Skoro Zjawa czy La la land zostały nominowane to dlaczego nie Uciekaj? Trochę tych filmów już widziałem, a jakoś nie mogę sobie przypomnieć tak przyzwoicie zrealizowanego dreszczowca, w ostatnich latach jedynie Wyspa strachu z DiCaprio się wyróżniała.

ocenił(a) film na 9
Auroraa14

Smiech na sali, to jest dopiero, gdy zaczynasz myslec :)

Auroraa14

mnie to wogule nie dziwi, czemu? ano temu ze 90% filmow posiadajacych oskary to dla mnie shity lub srednie filmy. Wiekszosc filmow ktore uwazam za conajmniej dobre sa oceniane jako srednie lub slabe, ktos powie ze mam spaczony gust, byc moze ale dobrze mi z tym

ocenił(a) film na 8
Auroraa14

Ręce opadają.

ocenił(a) film na 5
Auroraa14

Wiem, że temat dawno nieaktualny, ale się zgodzę. W tym filmie nie było nic zaskakującego ani intrygującego. A szkoda, bo myślałam, że pójdzie to bardziej w dreszczowiec psychologiczny, a nie jakiś durny horror o zamianie mózgów (co już w połowie filmu można było przewidzieć)

Auroraa14

Tak jak Twój komentarz :)

Auroraa14

Oskary są dziś upolitycznione , więc są też gówno warte, kiedyś większy ogół ludzi wiedział jaki film dostał statuetkę to było wydarzenie a dziś mało kto się tym interesuje...

ocenił(a) film na 3
Auroraa14

Bo dający nagrody to debile, zachwycający się ludzie to debile. Jedyne dobre opinie będą wśród pojedynczych komentarzy

Auroraa14

Się nie zesraj

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones