PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695281}

Ugotowany

Burnt
6,6 129 571
ocen
6,6 10 1 129571
5,5 18
ocen krytyków
Ugotowany
powrót do forum filmu Ugotowany

To jest film o życiu, o byciu, o stosunkach miedzy ludzkich, o ludzkich słabościach i ich pokonywaniu, o przyjaźniach, o uczuciach, o odczuciach. Całkiem niezły, właściwie do nawet dobry.
B. fenomenalny.

ocenił(a) film na 5
adziaaa81

No no.. recenzja na 5+.. gdyby pisał ją szescioklasita na klasówce.

ocenił(a) film na 8
Sturm

No no...

użytkownik usunięty
adziaaa81

Jest coś uroczego w sposobie oceniania przez kobietę "całkiem niezły, właściwie to dobry...więc dam ocenę bardzo dobrą". Nie widzę powodu żeby się czepiać pani opisu, to raczej luźna wypowiedź nie recenzja. Natomiast do jednej rzeczy warto się odnieść, otóż każdy film jest o życiu, to co odróżnia filmy dobre od tych gorszych to sposób w jaki je pokażemy,pani opis tak naprawdę jest opisem, strzelam ok.99% filmów które powstały. Ugotowany nie wyróżnia się niczym, jest rok 2016, trochę już tych filmów powstało i będzie coraz trudniej zrobić coś wartego uwagi, potrzeba trochę więcej krytyki w podejściu do nowych filmów. Co do oceny Coopera, występ dobry, czyli solidny,na 7. W Poradniku Pozytywnego Myślenia pokazał że stać go na znacznie, znacznie więcej. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8

Całkiem niezły + właściwie dobry + B. fenomenalny = jak nic BDB :D
Ten film nie był arcydziełem i też nie tak go opisałam ale można było z niego wyciągnąć trochę fajnych rzeczy. Nic nowego, stare dobre prawdy a jednak na co dzień o nich zapominamy. Kino może nie ambitne aczkolwiek przyjemne. Oczywiście masz rację, są lepsze pozycje w filmografii Coopera ale czy o tym była mowa? ;)
XXOO (jak to w 6 klasie)

użytkownik usunięty
adziaaa81

Faktycznie, jak by nie liczyć wychodzi bardzo dobry:)
Zaawansowana matematyka jak na szóstą klase:)

ocenił(a) film na 6
adziaaa81

Ale o samym gotowaniu jest zdecydowanie zbyt mało.

adziaaa81

fenomenalna jest pomidorowa ;)

ocenił(a) film na 8
mayronware

ale z ryże... :D

mayronware

i tak tosty rządzą :D

ocenił(a) film na 5
mayronware

hehe dokładnie. Ale ten film nie jest jak zupa pomidorowa, że każdy lubi. Mi nie smakował przynajmniej

adziaaa81

Tak. Prawie Tak. Niecałkiem. Niezupełnie. Właściwie nie. Nie.

hyde80

zupełnie jak kobieta przed okresem
hydrozagadka ;)

ocenił(a) film na 6
adziaaa81

Całkiem niezły... właściwie to nawet dobry, B. Fenomenalny... Proszę odstaw te pigułki. Film jest po prostu niezły tyle.

adziaaa81

"Całkiem niezły, właściwie do nawet dobry.
B. fenomenalny."
Całkiem niezły to jak na piątkę, a bardzo fenomenalny to jak na dziesiątkę. Czasami lubię takie niezdecydowane i zagubione kobiety:-)

ocenił(a) film na 6
JackHolborn

"B. fenomenalny" odnosi się raczej do roli "B." - Bradleya Coopera.

XurdeS

Chyba tak, moje przeoczenie.

ocenił(a) film na 7
adziaaa81

Polecam w tym temacie
"JEDZ I PIJ, MĘŻCZYZNO I KOBIETO" Anga Lee
i
"SOUL KITCHEN" Fatiha Akina!

ocenił(a) film na 7
adziaaa81

Śmiejecie się z dziewczyny, ale ma rację. Najbardziej zwróciłem uwagę na podejście w relacji szef - pracownik.
Nie dał kobiecie wolnego w urodziny dziecka, niech niańczy dziecko i robi tort. Aż ręce zacierałem, kiedy pracownicy przestali się do dziada odzywać, a dziewczynka powiedziała że jadała smaczniejsze. Podejście murzynka, który się odegrał na nim za stare złośliwości też mi się podobało, a na samym początku kiedy na ludzi się wydzierał dziwiłem się że nie dostał w papę wrzącym olejem z patelni.
Może mam tak inaczej i oczekuję innych , bardziej normalnych odruchów, ponieważ jednemu pracodawcy zawinąłem jego własny krawat wokół szyi, a drugiego posadziłem w skrzynce z pomidorami. Drugi wrzeszczał, wrzeszczał... usiadł w pomidorach, sekundę zajęła mu analiza sytuacji i otworzył pysk, żeby się wydrzeć jeszcze głośniej. Widok mojej pięści nad jego głową spowodował że się zamknął i nie otworzył buźki dopóki nie odszedłem . Pierwszemu życie uratowali inni pracownicy, którzy mnie z niego ściągnęli i odciągnęli. Udusiłbym chwasta, a miałem dopiero 22 lata. To znaczy że w 2024 wychodziłbym na wolność z więzienia.

ocenił(a) film na 4
prowrocek

Szkoda że nie gnijesz w pierdlu klaunie. Miejsce takich buraków co używają w przemocy jest na wysypisku, śmieciu

ocenił(a) film na 7
adziaaa81

Zgadzam się, wszystko tak, jak piszesz z tym, że oprawione zewnętrznie tematyką gotowania. Widać zobaczyłaś tutaj świetną głębię filmu. Uważam, że każdy film ma pewne warstwy i każdy dociera do pewnego pułapu, może do tego, czego szuka właśnie dla siebie. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones