film

Ukochana

Saathiya
2002
2h 18m
6,9 674
oceny
6,9 10 1 674
Dziewczyna mocno stąpająca po ziemi niespodziewanie się zakochuje. Razem z wybrankiem musi pokonać problemy związane z różnicami kastowymi. Zobacz pełny opis
Ukochana zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

IIFA - Nagroda za Doskonałość Techniczną
Film zdobył nagrodę IIFA - Nagroda za Doskonałość Techniczną, 6 innych nagród oraz 2 nominacje
Sprawdź wszystkie nagrody

Suhani Sharma (Rani Mukherjee) o miłości mówi iż jest to zajęcie dla ludzi nie mających nic lepszego do roboty... Sama zajmowała się studiowaniem pediatrii, więc na miłość nie znajdowała czasu, a tym bardziej miłość od pierwszego spojrzenia. Właśnie to ją spotyka kiedy oczekując na pociąg spotyka Aditya (Vivek Oberoi). Sushani wychodzi zaSuhani Sharma (Rani Mukherjee) o miłości mówi iż jest to zajęcie dla ludzi nie mających nic lepszego do roboty... Sama zajmowała się studiowaniem pediatrii, więc na miłość nie znajdowała czasu, a tym bardziej miłość od pierwszego spojrzenia. Właśnie to ją spotyka kiedy oczekując na pociąg spotyka Aditya (Vivek Oberoi). Sushani wychodzi za Aditya, mieszkają w skromnym mieszkaniu, ale są szczęśliwi. Więc dlaczego pewnego dnia Sushani widzi męża z inną kobietą? Czy jest coś o czym ona nie wie? Jak ich historia miłosna zakończy się tego dowiemy się oglądając film...

na podstawie
Mani Ratnam (materiały do scenariusza, historia) / Gulzar (dialogi)
studio
Kaleidoscope Entertainment
tytuł oryg.
Saathiya
inne tytuły
Shaad Ali chciał początkowo, żeby to Abhishek Bachchan grał rolę Adityi Sehgala, ale on odmówił. Przyjął za to rolę w następnym filmie reżysera "Bunty i Babli" (2005).
W sekwencji w pociągu są nawiązania do "Chaiyya Chaiyya", z wcześniejszego filmu Mani Ratnam "Dil Se - z całego serca" (1998).
Na początku tytułowej piosenki Aditya Sehgal (Vivek Oberoi) jedzie rowerem przez fale. To nawiązanie do filmu "Alai Payuthey" (2000), na którym ten film bazuje.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

taki sobie :)

ocenił(a) film na 4

Hmm trudno mi jakoś oceniać ten film. W pewnym sensie fajny bo gra w nim rani i fabuła jest nawet ciekawa...jednak oglądając ten film troszkę się nudziłam, były takie momenty gdy moje oczekiwania co do wyniku zdarzeń był zupełnie inne. Ja osobiście rozczarowałam się tym filmem myślałam że będzie lepszy.

Filmy opowiadają o tym samym: życiu po ślubie ale całym szacunkiem dla wielbicieli tego drugiego filmu Saathiya lepsza. Subiektywnie:)

bardzo ładny

ocenił(a) film na 9

film dający wiele do myślenia;))polecam

Widzę, że kilka osób obejrzało ten film, możecie mi podać gdzie? Najlepiej na jakiejś darmowej stronie :)

fajny

ocenił(a) film na 8

Bardzo przyjemny film no i gra tutaj SRK:) małą rólkę ale jest.Fabuła podobna do Chaltex2 ale równie ciekawa :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones