PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=763134}

Ukryte działania

Hidden Figures
7,6 65 422
oceny
7,6 10 1 65422
6,1 32
oceny krytyków
Ukryte działania
powrót do forum filmu Ukryte działania

Petardy

ocenił(a) film na 8

"...Zawsze wszystko liczyłam. Liczyłam kroki od domu do ulicy, stopnie prowadzące do kościoła, naczynia i srebro, które czyściłam. Liczyłam wszystko, co tylko było do policzenia" – wspominała wybitna matematyczka Katherine Johnson, o której opowiada Theodore Melfi w nominowanych do Oscara .
Przenosimy się do Ameryki lat 60 - tych XX wieku, gdzie panowała segregacja rasowa ale tez pragnienie postawienia nogi w kosmosie.
Kluczowe zagadnienia staną się kanwą świetnego scenariusza przeplatającego prawdziwe wydarzenia trzech Afroamerykanek, które niezłomnością, determinacją, charakterem i potęgą umysłu przetarły pionierski szlak dla innych kobiet.
Energetyczny, optymistyczny i natężony męskim ego , które z czasem zdominują trzy petardy, które jak lawina nie zmiecie stereotypów, ale, gdy trybiku ruszyły, machina powoli kręci się ale już w dobrym kierunku...
Taraji P. Henson, Octavia Spencer, Janelle Monáe zniewalają determinacją kontra drugi plan Kevin Costner / Kirsten Dunst oszczędność środków wyrazu, zimne spojrzenie i służbowy, lodowaty ton, który z czasem bardzo ociepli się w tonacji i stosunkach.
Bardzo dobra historia, świetnie opowiedziana.

ocenił(a) film na 9
nemezis1212

Zgadzam się z tym w całej rozciągłości.nareszcie ktoś konkretnie docenił ten film :-)

ocenił(a) film na 8
adrian2802

Bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 8
nemezis1212

Dołączam !!! 8/10

ocenił(a) film na 8
Szpila_1308

Bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones