PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750026}

Ukryte piękno

Collateral Beauty
7,3 106 597
ocen
7,3 10 1 106597
4,0 7
ocen krytyków
Ukryte piękno
powrót do forum filmu Ukryte piękno

..nie sugerujcie się opiniami!

Nie wiem skąd hate i złe recenzje tego filmu na zagranicznych portalach. Być może Will Smith podpadł Akademii a co za tym idzie portalom które czczą ją na miare bóstwa..

Film w swoim przekazie dość specyficzny (to jedyny "minus" który może komuś nie spasować), ale w kontekście prawd uniwersalnych dla osób które chociaż pare razy w życiu zastanawiały się "co jest w życiu dla mnie ważne?" naprawdę rewelacyjny!

Nie będę ukrywał, że wyszedłem z kina w bardzo dziwnym nastroju i odczuciu, tak jakby ten film nadepnął na jakąś cząstke wewnątrz mnie. Dla mnie jest to wyznacznik tego, że film był dobry. Zadziałał mówiąc prostolinijnie, a to ma dla mnie znaczenie i tego szukam przede wszystkim w nich, a co coraz trudniej znaleźć..

"Jutro nie jest pewne". Nawet w każdym momencie można znaleźć "ukryte piękno" obojętnie jak bolesnym. Niby takie oczywiste. Niby takie łatwe a jak się okazuje jednak dość trudne...

Polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones