PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750026}

Ukryte piękno

Collateral Beauty
7,3 106 556
ocen
7,3 10 1 106556
4,0 7
ocen krytyków
Ukryte piękno
powrót do forum filmu Ukryte piękno

Bardzo ukryte piękno ....

użytkownik usunięty

Bo ja piękna w tym w tym co zrobili „przyjaciele” Howarda nie zauważyłam. Ewidentnie natomiast można było dostrzec ich egoizm i interesowność. W opisie filmu było min. zdanie „(...)jego znajomi opracowują niekonwencjonalny plan, by wyleczyć go z choroby” Owszem, plan był niekonwencjonalny, ale ,żeby w chorobę wpędzić. Depresja nie jest chorobą psychiczną, natomiast widzenie osób, ba, nawet nie osób a zmaterializowanych uczuć ( miłość), czasu, to już podchodzi pod schizofrenie. Jak może czuć się inteligentny, zdrowy na ciele i umyśle człowiek, do którego nagle przemawia czas?! Na miejscu bohatera szybko gnałabym do psychiatry.
Reżyser miał pomysł, ale coś mu się pomyliło. Miał być dramat, afirmacja przyjaźni, a wyszedł thriller , z lekka nietypowy bo naszpikowany truistycznymi wywodami i zakończeniem jak w kiepskim melodramacie. A tym filmie absurd goni absurd i nic pięknego w nim nie zauważyłam. A może to piękno było bardzo mocno ukryte, o! I to był się reżyserowi udało. Udało mu się ukryć piękno ! ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones