PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750026}

Ukryte piękno

Collateral Beauty
7,3 106 596
ocen
7,3 10 1 106596
4,0 7
ocen krytyków
Ukryte piękno
powrót do forum filmu Ukryte piękno

Byty czy aktorzy?

ocenił(a) film na 7

Odnoszę wrażenie, że większość ludzi uważa, że Brigitte, Amy i Raffi byli rzeczywiście aktorami. Czy jest ktoś, kto tak samo jak ja uważa, że były to jednak byty???

silas2005

Jestem świeżo po seansie i jestem tego samego zdania. Bardzo wartosciowy film. Will sprawdza sie w dramatach, wczesniej: 7 dusz, W pogoni za szczesciem.... teraz Ukryte piekno.

silas2005

Jestem świeżo po seansie i jestem tego samego zdania. Bardzo wartosciowy film. Will sprawdza sie w dramatach, wczesniej: 7 dusz, W pogoni za szczesciem.... teraz Ukryte piekno.

ocenił(a) film na 7
silas2005

Również uważam, że to byty, co było oczywiste już po tym jak okazało się że śmierć rozmawiała z była żona głównego bohatera.
To pokazanie w ostatniej scenie że on je widzi a ona nie to już był taki lopatologiczny przekaz że aż przegięty moim zdaniem.

ocenił(a) film na 8
silas2005

Oczywiście, że tak. Dlatego Śmierć prowadziła rozmowy głównie z Simonem, bo ten umierał. Czas z Claire bo ta nadal nie ustatkowała się w życiu osobistym mimo upływających lat a Miłość z Whitem bo ten miał problem z nie akceptującą go córką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones