PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750026}

Ukryte piękno

Collateral Beauty
7,3 106 596
ocen
7,3 10 1 106596
4,0 7
ocen krytyków
Ukryte piękno
powrót do forum filmu Ukryte piękno

Film jest ok. Nawet mi sie podobal. Nie bede sie rozpisywac co mi sie podobalo co nie. Nie rozumiem jednak tego ukrytego piekna. "Nie zapomnij dostrzec ukrytego piekna" Gdzie w smierci dziecka jest ukryte piekno? Nie rozmumiem i nie widze tego piekna.

Marcik1983

Mam pdoobnie- również nie rozumiem tytułu filmu i co mieli na myśli mówiąc o ukrytym pięknie...

ocenił(a) film na 8
Marcik1983

Może chodzi o to, że każdy widz został sprowokowany (nie wiem czy to właściwe określenie), do tego aby samemu określić czym jest owo ukryte piękno dla niego samego. Śmierć sama w sobie jest bolesna i na zawsze pozostawia ślad po stracie kogoś bliskiego. Ja odebrałam ten film, że niemożna skupiać się tylko na samej śmierci i bólu, ale dostrzec te piękne chwile i spędzony czas z kimś kogo kochaliśmy. Docenić, ten czas, cieszyć się z możliwości poznania tej osoby, obcowania z nią, tego, że ta osoba po prostu nas wzbogaciła o nowe doświadczenia i uczucia.

ocenił(a) film na 6
Marcik1983

może jest albo raczej może być W NAS? w przeżywaniu smutku/żalu itp. i do czego to może doprowadzić - zapewne są 2 różne kierunki, w które można pójść... co chyba było widać...
w samej śmierci dziecka nie ma żadnego piękna, to po prostu smutny fakt.

ocenił(a) film na 5
VanKert

Bardzo podobny schemat jak w filmie:"Chata".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones