PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750026}

Ukryte piękno

Collateral Beauty
7,3 106 596
ocen
7,3 10 1 106596
4,0 7
ocen krytyków
Ukryte piękno
powrót do forum filmu Ukryte piękno

Film wydawał się bardzo wzruszający. Niby taki był. Natomiast nie uroniłam ani łzy, chociaż płaczę nawet na Shreku. Nie bardzo rozumiem zamysłu zakończenia. To wszystko jakby nie łączy się z resztą filmu i wydaje się wręcz niemożliwe. Dobrze, że nie poszłam na to do kina, natomiast w domu warto obejrzeć.

ClaudiaWirginia

Moja interpretacja zakończenia jest taka, iż ci aktorzy, grający Miłość, Śmierć i Czas byli w rzeczywistości zjawami, które pojawiały się w różnych momentach życia bohaterów. Śmierć pojawiła się po to, by pomóc choremu na nieuleczalną chorobę odnaleźć w sobie odwagę i powiedzieć o chorobie żonie. Czas- po to, aby uświadomić kobietę, która zawsze chciała mieć dziecko, że powinna je mieć, bo przecież czas płynie. A Miłość pojawiła się po to, by pogodzić ojca z córką. Fakt, że byli to aktorzy, był tylko przenośnią. Każdy z nas w życiu spotkał się, spotyka , bądź spotka te 3 wartości. Moim zdaniem ukryte piękno odnosi się właśnie do nich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones