PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750026}

Ukryte piękno

Collateral Beauty
7,3 106 556
ocen
7,3 10 1 106556
4,0 7
ocen krytyków
Ukryte piękno
powrót do forum filmu Ukryte piękno

Ludzie!! Co wy się go tak uczepiliście!! Może nie jest najlepszym z aktorów, ale nie jest aż ta zły jak piszecie!!! Co ten człowiek takiego zrobił, że tak go hejtujecie!!

ocenił(a) film na 8
Ksiezniczka_123_216

a dla mnie jeden z najlepszych :)

ocenił(a) film na 10
Ksiezniczka_123_216

Oni już tak mają, smutni i agresywni.

riddiman

może zazdroszczą ??? sami grać w filmach nie umieją to jadą w internecie po innych.

Ksiezniczka_123_216

Moim zdaniem Will Smith to świetny aktor, ale niestety dał się zamknąć w bardzo skonkretyzowanej konwencji, która ma na celu wyduszenie dużej ilości łez za pomocą mało wyszukanych sztuczek. Bardzo hollywoodzkie. "Ukryte Piękno" jest tego świetnym przykładem. Mimo wszystko film dość przyjemny i (oczywiście!) wzruszający;-)

ocenił(a) film na 9
Ksiezniczka_123_216

spinają się ludzie bo coś tam gadał, że należy mu się Oskar, a jest dysktryminowany bo jest czarny; trochę mu się pod kopułą pomieszało ale gra w fajnych filmach więc w sumie kłade na to laske co robi prywatnie

ocenił(a) film na 5
Ksiezniczka_123_216

To proste dlaczego.Poczytaj o gali Oscarów 2016. Straciłem wiele szacunku do Willa Smitha. Chodzi o bojkot z 2016 roku, gdzie żona Willa strasznie się oburzyła, że jej mężulek nie dostał nominacji, stwierdziła, że to rasizm, że czarnoskórzy aktorzy są pomijani przez kolor skóry, że nie są doceniani itp. Wypowiedział się między innymi reżyser Spike Lee: "jak to jest możliwe, żeby drugi rok z rzędu 20 nominowanych we wszystkich kategoriach aktorskich było białych???"

Will i jego żoneczka zbojkotowali galę w 2016 roku. Generalnie po prostu Will Smith myślał sobie, że należy mu się nominacja tylko dlatego, bo jest czarnoskóry. Nie szanowny Willu, jesteś po prostu średnim aktorem, który gra w pięknych filmach dla dwojga, typowych wyciskaczach łez, ale nie tylko o to chodzi, żeby film wzruszał do granic maksimum. Generalnie Will Smith olbrzymia łapka w dół.

Rasiak015

ten cały bojkot zrobiła jego żona, a nie on, więc czemu ludzie karają za to jego a nie ją?

ocenił(a) film na 8
Ksiezniczka_123_216

Masz rację. je*** Panią Smith! :D

Ksiezniczka_123_216

Lubie Willa Smitha, ale mam wrażenie że ostatnio wybiera zbyt podobne scenariusze zamiast stawiać sobie prawdziwe wyzwania. Nie pomaga nu też to że jest bardzo rozpoznawalnym aktorem, a co tam sobie gada to mnie mało interesuje.

ocenił(a) film na 8
Ksiezniczka_123_216

Ksiezniczka_123_216, takim gadaniem przypominasz mi:
https://www.youtube.com/watch?v=EqfTLgHbhxs

dariusgromnicki

mógłbyś wyjaśnić o co ci chodzi ????

ocenił(a) film na 8
Ksiezniczka_123_216

Co tu tłumaczyć? Obejrzyj co podlinkowałem, zrozum słowa z filmiku to dotrze.
Piszesz jak troll chcący wywołać gównoburzę albo jakaś fangirl obruszająca się na złe słowo wypowiedziane pod adresem swojego idola.

Lubię Willa jako człowieka, mówi wiele mądrych słów. Cenię go jako aktora, bo uważam, że jest świetny. I W DUPIE MAM CO INNI MÓWIĄ NA JEGO TEMAT. Jestem pewny, że on też ma to w dupie :)

dariusgromnicki

widzisz ty masz w dupie to co o nim ludzie myślą a ja nie, bo nie lubię gdy ktoś obraża człowieka za nic. Zamiast nic nie robić wolę stanąć w jego obronie

ocenił(a) film na 8
Ksiezniczka_123_216

czyli filmik Leave Britney Alone, jak najbardziej na miejscu :P

Ksiezniczka_123_216

ja go bardzo lubie i tyle w temacie ! ;)

Ksiezniczka_123_216

Tylko debil może powiedzieć że Will Smith jest złym aktorem albo osoba która nie zna się zupełnie na kinie pozdrawiam:)

Ricky79

dokładnie zgadzam się z twoją opinią (Y)

ocenił(a) film na 7
Ksiezniczka_123_216

Hejters gonna hejt ;]
nic nie zrobisz.

Ksiezniczka_123_216

Dla mnie Will Smith to czolowka swiatowa!swietny aktor!Jako aktor 10/10!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones