PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750026}

Ukryte piękno

Collateral Beauty
7,3 106 596
ocen
7,3 10 1 106596
4,0 7
ocen krytyków
Ukryte piękno
powrót do forum filmu Ukryte piękno

Oglądałam trailer kilka razy i czekałam na film z niecierpliwoscią gdyż na trailerze płakałam jak szalona... Oglądając film w kinie przepłakałam cały ale moze z tego względu, że też straciłam dziecko...ale ja osobiście zachwycona byłam rolą Willa...czułam jego ból z ekranu...te emocje były mi-niestety-tak bliskie, że "wkręciłam" się w film bardzo... Choc po seansie pozostał jakiś niedosyt i lekkie rozczarowanie...Myślałam, że "byty" odegrają tam większą rolę, że bardziej i głębiej będzie ukazana ich interakcja z Will'em a te ich rozmowy trochę mnie rozczarowały... Dlatego trudno ocenic mi film

ocenił(a) film na 9
ulinexxx

ulinexxx - a ja nie uroniłam ani łezki, a też przez to przeszłam, mam za sobą śmierć dziecka i lata żałoby - może właśnie dlatego nie mogłam płakać...
Ale w kinie szlochało mnóstwo ludzi i ta cisza po... Wszyscy wychodzili w milczeniu.
Ja film oceniłam wysoko właśnie za prawdziwość, za pokazanie bólu Howarda i za pokazanie, że inni ludzie widzą tylko czubek własnego nosa, że po 2 latach wcale nie było lepiej, a ludziom wokół wydawało się, że to przecież było "tak dawno"

Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones