PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623833}

Ukryte w lesie

En las afueras de la ciudad
3,8 106
ocen
3,8 10 1 106
Ukryte w lesie
powrót do forum filmu Ukryte w lesie

Mam mieszane odczucia co do chilijskiego "Hidden in the Woods" Patricio Valladaresa. Nie mam nic przeciwko ekstremalnemu kinu gore/eksploatacji, ale w przypadku "Hidden in the Woods" irytowały mnie momentami nielogiczna fabuła i irracjonalne zachowania postaci. Nadto każdy męski charakter w tym filmie to potencjalny macho, zboczeniec czy gwałciciel. Fabuła "Hidden in the Woods" jest dość miałka: dwie siostry są gwałcone przez ojca, jedna z nich rodzi zdeformowanego chłopca, który (karmiony surowym mięsem) zachowuje się i dorasta niczym zwierzę. Ojciec po zarżnięciu dwóch gliniarzy piłą mechaniczną trafia do więzienia, a jego przyjaciele (handlarze prochami) ścigają dziewczęta, które znajdują schronienie w leśnej kryjówce.

Gwałt, w tym kazirodczy, sceny kanibalizmu i przegryzania gardeł, strzelaniny. Plus za realistyczne i mocne efekty gore oraz dobre tempo akcji ... szkoda, że fabuła jest raczej nonsensowna, a i aktorstwo pozostawia sporo do życzenia. Po amerykański remake z Michaelem Biehnem może kiedyś sięgnę.

ocenił(a) film na 6
khanate

Fabuła rzeczywiście nie zachwyca, nie jest to jakiś ambitny film ale w każdym razie mocna rzecz i za to duży plus. Dla fanów ekstremy, do których śmiem się zaliczać, pozycja w sam raz :) Żadna pozycja obowiązkowa ale można obejrzeć z umiarkowanym zaciekawieniem; 5-6/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones