PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862005}
6,0 7 667
ocen
6,0 10 1 7667
Ulica Strachu część 3: 1666
powrót do forum filmu Ulica Strachu - część 3: 1666

Świetny

ocenił(a) film na 10

Bardzo dobry film. Udane zamknięcie całej trylogii. Polecam. To co w poprzednich wydawało się jakby nie miało sensu właśnie go tutaj dostaje. Jest to moim zdaniem najlepsza część trylogii i bardzo polecam. A i jeśli ktoś czekał jak wyjdzie cała trylogia po to by "chronologicznie (1666, 1978, 1994)" obejrzeć to nie radzę. Można sobie popsuć zabawę z oglądania. :)

Tenktorywidzizmrok

Potwierdzam, zastanawianie się nad tą układanką było najlepszą zabawą!

ocenił(a) film na 10
DagnaMara

Dokładnie tak!

Tenktorywidzizmrok

też tak uważam. i UWAGA SPOJLER! ktoś rozumie dlaczego w tej części Deena była Sarą? to jakaś jej krewna?

ocenił(a) film na 10
Ferfocel

SPOILERY










Jestem tego pewny że była Sarah'ą bo Sara chciała jej prawdę pokazac dlaczego to spotyka Shadyside i przez kogo. Jakby inna osoba to by zrobiła to by też była Sarah'ą nawet jakby yo był jakiś gościu. A czy są krewnymi? Możliwe.

ocenił(a) film na 10
Tenktorywidzizmrok

Absolutnie się zgadzam. Jak rzadko: trzecia część chyba najlepsza ze wszystkich, wszystko wyjaśnia. Na początku wydawało mi się "no tak, Netflix, wątek homoseksualny bez celu ale musi być", a tu takie miłe zaskoczenie, że jednak nie taki bezcelowy. Świetna seria, oby więcej takich klimatycznych produkcji Panie Netflix :D

ocenił(a) film na 10
fizzlymike

To nie dokońca film Netflixa. Oni wykupili prawa do dystrybucji filmu od 20th Century Fox aka Disney. Ogólnie to miały mieć swoją premierę konową w 2020 jedynka miała być w czerwcu a trójka w sierpniu. Tak mówię jako ciekawostkę :)

użytkownik usunięty
Tenktorywidzizmrok

Netflix, nie Netflix, co za różnica. Nie to było myślą przewodnią komentującego.

fizzlymike

SPOILER.

Akurat wątek homo jest tu wpleciony na siłę, zwłaszcza w części 3. Osąd mieszkańców wobec "wiedźm" powinien być lepiej wymyślony i przedstawiony, ale oczywiście propagowanie LGBT w produkcjach Netflixa jest na porządku dziennym. Lepiej by już wyglądało, jakby się okazało, że jedna z dziewczyn jest tą plagą, która ściąga nieszczęście na wioskę bo podpisała pakt diabłem (oczywiście dowodów nie było) i tak nie miało to znaczenia czy jest winna czy nie, takie rozwiązanie bym chciał widzieć.

ocenił(a) film na 5
Taio

Zgadzam się. Jak w pierwszej części, cały ten wątek mi nie przeszkadzał, to w trzeciej jest przegięcie.

Taio

Wszystko byle nie lesbijki, bo w tamtych czasach to takie akty nie były przecież uznawane za spółkowanie z diabłem i kuszenie Szatana...nie...wcale...

ocenił(a) film na 7
Taio

przecież gdyby jedna z dziewczyn rzeczywiście byłaby plagą to po prostu wyszłoby, że mieszkańcy mają rację i nie ma tu żadnej intrygi XDD a tu właśnie chodziło o ten niesprawiedliwy osąd i przez to została rzucona klątwa. Ja nie wiem jak niektórzy oglądają filmy i chyba nie chce wiedzieć.

Tenktorywidzizmrok

Oceniasz na 10 ten gniot. Ile ty masz lat?

ocenił(a) film na 8
Marek84

Co ma wiek do oceny?

ocenił(a) film na 9
Marek84

Zestawianie wieku z oceną i komentarze w takim stylu "ile ty masz lat?" są cholernie żenujące, każdy ma odmienny gust i inne upodobania i film czy serial które ktoś uważa za gniot może być dla kogoś bardzo dobrą produkcją, taka sama w sytuacji odwrotnej, wiek naprawdę nie ma tutaj nic do rzeczy.

Marek84

Może ponad 30 i przypomniały mu się produkcję z lat 90. Gdyby wtedy powstał ten film dziś nie nazywalbyś go gniotem tylko klasykiem.

użytkownik usunięty
Marek84

Jego prawo, przynajmniej ma odwagę pokazać swoje oceny innym w przeciwieństwie do niektórych.

ocenił(a) film na 9
Marek84

Mam 33 lata widziałem dziś wszystkie części bawiłem się świetnie i uważam każdą za rewelacyjną

Tenktorywidzizmrok

Nie wiem jak można dać 10. Nic nadzwyczajnego w tym filmie nie było.

ocenił(a) film na 10
P1989

Nie było. Ale ja oceniam inaczej niż większość. W systemie jaki używam są tylko 3 oceny. Trudno. To. Dość wyjaśnić. Po prostu nienawidzę ocen liczbowych. Wypowiedzi to jest najlepsza ocena.

Tenktorywidzizmrok

Po prostu nie rozumiem jak możesz np. uznać, że końcówka miała sens. :D Wątek Solomona wszystko wyjaśnił, choć był w pewnym momencie przewidywalny. W końcu to Netflix i musiała być toksyczna męskość, atak na religię i pokrzywdzone mniejszości seksualne. Sam koniec był po prostu słaby i nie trzymał się kupy. Mając pakt z diabłem można było wybrać imiona znających prawdę i kontynuować dzieło.

ocenił(a) film na 10
P1989

Właśnie to nie Netflix. Film miał mieć dystrybucję kinową (20th Century Fox) w 2020 całą trylogia miała w odstępie co miesięcznym. Potem Netflix wykupił prawa do filmów bo pandemia. Mnie tam się filmy podobały. Gęsia Skórka dla nastolatków.

użytkownik usunięty
Tenktorywidzizmrok

Gratuluję, dzięki tobie wszyscy o tym wiemy. Masz jakiś fetysz w szpanowaniu ciekawostkami z czapy czy co? Cały wywód poprzednika dotyczy czegoś innego, a ty wyciągasz jedną malutką informację i rozdmuchujesz ją do granic możliwości zamiast odnieść się do meritum.

P1989

Przeczytaj regulamin filmweba to się dowiesz.

magdaxd

Pasuje ci ten nick.

P1989

Zaskakujące! Imię mi pasuje? No co ty nie powiesz?! O_o

Tobie też pasuje ten numer seryjny, czy to kod kreskowy? ;)

magdaxd

U ciebie najbardziej to dodane "xd". Od razu sygnalizuje jak trzeba traktować twoje wypowiedzi.

P1989

To wiadomość generowana automatycznie przez P1989? Co na to R2D2? Przekazał ci współrzędne?

Jak wykazałeś się głupotą i nie masz argumentów, to nie szukaj pretekstu w komentowaniu czyjegoś nicku jako próbę na atak. To żałosne. To zwykła rozbawiona emotka i tylko dzieciaki jej nie rozumieją i robią z niej jakieś wielkie halo. Ile ty masz lat? 15?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
P1989

Tak, brakuje mi seksu, a twoja pojedyncza brew jest taka seksowna!!! Zawsze marzyłam o facecie z wyglądem neandertalczyka XD

Pytanie po co ty się czepiasz cudzej oceny filmu, skoro regulamin jasno to określa? Filmweb wręcz nakłania do samodzielnej oceny na podstawie własnych standardów, aby utworzyć jak najbardziej spersonalizowany profil. Ktoś może dać filmowi 1 i napisać, że było to arcydzieło kinematografii zasługujące na Oscara, bo ocena 1 powoduje, że propozycje podobnych filmów nie będą spływać do tej osoby. Ilekroć czepiasz się cudzej oceny przyklejasz sobie łatkę idioty, który nie ma pojęcia do czego służy jego profil na tej witrynie. Brawo ty!

magdaxd

Jednak trudne dni. Zdrowia życzę. ;)

P1989

No przecież piszę, że trudne dni, bo seksu brak, a twoja pojedyncza brew taka nieziemsko piękna, czego nie zrozumiałeś? XD

magdaxd

"Kup se kołek osinowy i usiądź, siedź na nim, to cię uspokoi".

P1989

Widzę, że cię rodzice ładnie tresowali...metody mieli, że ło-ho-ho.

użytkownik usunięty
Tenktorywidzizmrok

Totalnie się nie zgadzam. Dla mnie cała trylogia to nieoglądalne barachła. Jedynie grę aktorską Sadie Sink mogę ocenić na plus.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones