film

Uliczny snajper

Skytten
2013
1h 30m
5,4 181
ocen
5,4 10 1 181
Gdy bezkompromisowa dziennikarka publikuje artykuł o rządowych odwiertach na Arktyce, oburzony naukowiec-snajper postanawia sterroryzować całą Kopenhagę. Zobacz pełny opis
Uliczny snajper zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

W Danii rząd negocjuje z władzami Stanów Zjednoczonych rozpoczęcie wierceń na Grenlandii, celem rozpoczęcia wydobycia ropy naftowej. Budzi to w kraju wiele kontrowersji, gdyż przed wyborami politycy obiecywali nie ruszać tematu. Ekolodzy i "zieloni" protestują. Jeden z obywateli, Rasmus (Kim Bodnia), postanawia wpłynąć na rządzących.W Danii rząd negocjuje z władzami Stanów Zjednoczonych rozpoczęcie wierceń na Grenlandii, celem rozpoczęcia wydobycia ropy naftowej. Budzi to w kraju wiele kontrowersji, gdyż przed wyborami politycy obiecywali nie ruszać tematu. Ekolodzy i "zieloni" protestują. Jeden z obywateli, Rasmus (Kim Bodnia), postanawia wpłynąć na rządzących. Zdobywa nierejestrowany karabin i zaczyna strzelać do polityków odpowiedzialnych za decyzje. Kontaktuje się również z zapoznaną ze sprawą reporterką Mią (Trine Dyrholm) licząc, że ta wywrze dodatkową presję na władze.

studio
Det Danske Filminstitut (wsparcie) / Nordisk Film Production / Nordisk Film ShortCut (postprodukcja) / więcej
tytuł oryg.
Skytten
inne tytuły
The Shooter Międzynarodowy
więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Kim Bodnia

ocenił(a) film na 7

uuuuwielbiam praktycznie wszystkie role Kima. jest fantastycznym aktorem. Ma wspaniały warsztat: a w dodatku wielki talent. 5 z plusem!

Gdzie

ocenił(a) film na 3

Gdzie ten film można "zdobyć"

Trudny do oceny. Z jednej super duńscy aktorzy (minimum 6), ale z drugiej temat i ekopsychol (maksimum 1), których należy tępić. Jedno na plus, drugie na minus, więc ocena wyśrodkowana. Ekofanatyzm to choroba.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones