PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31313}

Ulubieńcy Ameryki

America's Sweethearts
5,9 15 284
oceny
5,9 10 1 15284
5,8 4
oceny krytyków
Ulubieńcy Ameryki
powrót do forum filmu Ulubieńcy Ameryki

Oglądałam wczoraj i trochę się zdziwiłam,nie chodzi o to że się rozczarowałam.Po blogu reklamowym myslałam że będzie to komedia romantyczna,szara myszka zakochana w księciu,heh przez cały czas czekałam aż coć się stanie,hm aż zaczenie się ich historia ale nic;p,ten film prędziej opowiada o stosunkach między siostrami fajnie,tu wszystko się zgadza,za mało jest o Kiki i Edim,ale pomijając już ten fakt to film jest dobry,dobra fabuła choć moim zdaniem nieco zle zrealizowana,hmm dialogi- bardzo dobre,naprawde dobre.Gra aktorów na dobrym poziomie,Julia już nadal piękna,nawet nie przysłoniła jej uroda Katrin,ogolnie polecam ten film..

ocenił(a) film na 8
tycka12

Również oglądałem wczoraj ten film nawet fajny, moja nota to 8/10.

tycka12

ja też bym dała 8/10 za pokazanie świata celebrity od innej strony

ocenił(a) film na 9
Joanna_7

MNie sie bardzo ten film podoba ! Wg mnie jest to taka typowa komedia romantyczna. Wiele filmow okresla sie ta nazwa a z komedia (czy romantyzmem) nie maja nic wspolnego na tym filmie naprawde da sie posmiac (z niektorych scen smieje sie nawet po 10 obejrzeniu filmu) ;]

ocenił(a) film na 7
Calanthess

Zgadzam się (: film oglądałam pare dni temu a do dziś uśmiech na mojej twarzy wywołuje wspomnienie niektórych tekstów (:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones