PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=516680}
7,4 45
ocen
7,4 10 1 45
Unbound Captives
powrót do forum filmu Unbound Captives

To chyba jakieś żarty. Jak można go połączyć z taką obsadą jak Weisz i Jackman???

keirapl

tak, zaszufladkujmy biednego pattinsona za jedną, niekoniecznie dobrą, rolę.
to okrutne.

bubble_factory

biedak :(

bubble_factory

Zarobił na tej roli miliony więc zaszufladkował się sam na własne życzenie grając tak a nie inaczej we wszystkich częściach.

keirapl

Żałosne...


















Hoax

jemu też trzeba dać szansę...
może mu się uda tego nie spieprzyć ;)

shanti1993

Żałosny temat - to że da radę to wszyscy wiedzą - przynajmniej Ci, którzy widzieli wcześniejsze filmy Roberta i Remember Me.

Hoax

To że da rade to ja w to wierze bo bardzo go lubię, wkurza mnie tylko że wszyscy się na nim wyżywają. Remember me nie widziałam ale oglądałam inne filmy z nim.

shanti1993

Jak nie widziałaś to gorąco polecam;) Warto i nie tylko ze względu na niego;) I bardzo dobrze. Ja nie cierpię jak ktoś ocenia kogoś po jednym filmie, który mu się nie podobał.. Żenada..;/

Hoax

Obejrze na pewno...jak znajdę czas. Widząc zwiastuny przygotowana jestem na dobry film. Sama staram się nie oceniać po jednym filmie ;) tylko czasami się nie da...

keirapl

A masz jakiś problem? No i co z tego, że tu gra Pattinson? Jeśli zauważyłeś on sam wybrał sobie rolę Edwarda więc nie rób z tego takiej afery. Świat nie kręci się wokół zmierzchu, a on nie musi być tylko znany pod przypisem "żałosny wampirek" jak to niektórzy mówią. Pozdrawiam :D

keirapl

Miałem cię pocisnąć, ale widzę że pisałeś dwa lata temu, może przez ten czas miałem okazję zobaczyć remember me i wodę dla słoni. Osobiście nigdy nie żywiłem do niego urazy, ale większość ludzi jest dość ograniczona więc lubią krytykować innych za ich sukces. Zmierzch był ch%jowy, ale nie on źle zagrał a kirsten, a najbardziej z%ebała pani reżyser i producenci.

keirapl

Można i myślę że cię zaskoczy pozytywnie oczywiście.

keirapl

Jak to co robi tu ten wampirek !? On gra w tym filmie.....

keirapl

Ja osobiście uważam , że Robert ma w sobie b.duży potencjał.
U mnie wykupił sobie poparcie filmem "Remember me" i "Woda dla słoni" uważam że zagrał tam na bardzo wysokim poziomie,
I myślę że tu również sobie poradzi. Niestety w dzisiejszych czasach mało obiektywni ludzie potrafią tylko nazwać początkującego aktora wampirkiem bo przecież to przyniosło mu sławę, Przykre acz prawdziwe

BloodyMaja

Zgadzam sie z BloodyMaja w 1000%.Remember me Robert zagrał bardzo dobrze,a film super.

keirapl

Masz rację keirapl,popieram Cię.Z niego taki idiota!Szkoda o nim gadać...LOL

200pa

Schowaj sobie ten LOL gdzieś. Jak go nie lubisz to nie oglądaj jego filmów
. Oceniasz go po tym jakie dostaje role a nie jaki on jest więc nie wiesz czy on jest ( idiotą )
Nie pisz rzeczy których NIE jesteś pewna na 100 %. Więc....

kinga1122334

Och a opowiedz jaki jest kiedy go spotkałaś?

200pa

Nigdy go nie spotkałam dlatego nie pisze o nim źle ani dobrze.

keirapl

No filmy z Robertem (nie liczę Cosmopolis ) są całkiem przyjemnie :)

Dezerter_filmweb

Zgadzam się " Cosmopolis jest do d*py" ...

kinga1122334

Powiedziała osóbka która kocha Roberta (idiotę)

200pa

a kto powiedział że go kocham ?

keirapl

"wampirek" pasuje idealnie!!

keirapl

na ból dupy polecam maść pana ku....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones