PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=169179}
7,2 104 017
ocen
7,2 10 1 104017
5,0 6
ocen krytyków
Underworld: Evolution
powrót do forum filmu Underworld: Evolution

Właśnie sie dowiedziałem że Polacy oglądną film wcześniej od Amerykaninów, Polacy i Anglicy zobaczą film jako pierwsi w Europie dzienki różnicy czasu będziemy śledzić losy wojowniczki Seleny nawet na osiem godzin przed Amerykanam jestem bardzo zdziwiony że to my oglądniemy wczesniej ten film od Amerykanimnów.

Mekeke_jv

moja odpowiedz jest krotka, ale jakze piekna i wszystko wyjasniajaca:
ROTFL

ocenił(a) film na 7
jajo2000

glupota totalna ;/skad wziales takie info czlowieku;/

ocenił(a) film na 6
samuel666

Też to słyszałem. Na onecie tak właśnie pisali.

ocenił(a) film na 8
samuel666

No tak myślałem że będzie taki koles że sie spyta skąd takie info mam zaraz ci udowodnie http://film.onet.pl/0,0,1224564,wiadomosci.html [film.onet.pl/0,0,122456 ...] zobacz sobie, a głupotą jest to że nie wieżysz mi, ale to jest prawie u każdego człowieka to tak jak św Tomasz nie uwieży dopuki nie uwidzi to samo jest z niekturymi ludżmi jak nie uwidzą to nie uwieżą .

Mekeke_jv

ty pewnie nie uwidziałeś nigdy na oczy czegoś takiego jak ksionszka tudziesz słownik ortograficzny, co?

ocenił(a) film na 8
moshimosh

Dobra ja sie nie przyszłem kłucić tylko chciałem napisać co napisał onet, a co do twojej książki to ja sobie moge pisac jak chce i jak mi sie podoba nikt mi tego nie zabroni także zachowaj komplementy dla siebie

Mekeke_jv

otszywiście rze morzesz sobje pisatź jak hcesz ale pamientai rze to śfiatczyty lko i wyłoncznie o tobie czyt. światczy o tfojej gópocie ftym pszypatku!

Mekeke_jv

yyyy.. no sory ale niefiedziauem skim zaczynam rozmowe..
"krfawy sport najlepszym filmem.."
pszepraszam rze sie wogule odzywałem do ciebie miszczu :|
pszepraszam jeszcze ras!
fpas siem kuaniam!

ocenił(a) film na 8
moshimosh

Nie ty to mnie grzejesz widze że na twej tważy masz dużo uśmiechu, jeśli chodzi o ten film Krwawy Sport tak to jest mój najlepszy film a co masz coś do tego filmu i do tego aktora ?? z tego co napisałeś to chyba sie smiejesz, oczywiście bym nie zapomniał ty sie popisujesz nie wiem przed kim ale to już jest twoja sprawa nie wnikam

ocenił(a) film na 7
Mekeke_jv

spokojnie czlowieku..nie zwracam honoru ;]a dlaczego?;] onet pisze czesto totalne bzdury wyssasne z palca. ta twoja wypowiedz mozna bylo napisac w max 2 zdaniach wiec daruj sobie popisy;]

PS: premiera w LA jest ustalona na dzien 11.01.06 ;](poczytaj na imb) wiec pomysl jak to mozliwe?;]

ocenił(a) film na 7
samuel666

Panie M ---ksiaszka powiadasz ...;]zwracasz komus uwage a potem sie kompromitujesz.lol;/

samuel666

ty wyraźnie nie dostrzegłeś ironii
i nie 'ksiaszka' a ksionszka - przeczytać, zastanowić się i zrozumieć! to nie boli!

ocenił(a) film na 7
moshimosh

m---juz nie musisz sie tlumaczyc ;] jakos mi ironia zupelnie nie pasuje do jego wypowiedzi(ale to tylko moje zdanie przeciez;])

pozdrawiam

samuel666

masz racje! jestem tak tępy i głupi że napisałem "ksionszka" i "tudziesz" jak napisałem.. taaaak! zawsze tak piszę! JEżeli ktoś tu się kompromituje teraz to ty!
No ale to tylko moje zdanie.

ocenił(a) film na 7
moshimosh

ooo tak ;]przestaniesz sie wreszcie tlumaczyc??D::DD:D::D

ocenił(a) film na 8
Mekeke_jv

Hehehe, wytnie się, że polska premiera jest 8 dni później niż światowa, jak i również to, że Evolution to sequel i prequel w jednym, nie będzie trzeciej części....

ocenił(a) film na 8
aron13

Eee, chciałbym neico sprostować moją wypowiedź, gdyż tu na pisze, iż światowa premiera bedzie 12 stycznia,a na oficialnej polskiej stronie żaś pisze, że premierea zarówno polska jak i światowa odbędzie się 20 stycznia.

Mekeke_jv

ehhehehe, lubie patrzec i smiac sie z ludzi, jak sie kompromituja, niektorzy sa naprawde zalosni lol

ocenił(a) film na 7
jajo2000

Jajo--mam jedno pytanie;p masz jakies;p..kompleksy z tym zwiazane?;]

samuel666

ja jeste chlopak bez kompleksow:D za to widze, ze ty jestes albo psychologiem albo psychopata, skoro interesuja cie takie sprawy;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones