PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547000}

Uniwersytet Potworny

Monsters University
7,1 108 341
ocen
7,1 10 1 108341
6,5 17
ocen krytyków
Uniwersytet Potworny
powrót do forum filmu Uniwersytet Potworny

jedna ze slabszych produkcji Pixar. Animacja fajna, 3D fajne ale malo porywajaca historia i jakos nie wysilili sie z potworami. Wiem ze trudno zrobic oryginalnych zlych charakterow dla najmlodszych tak aby byly zabawne ale i straszne, ale w tym przypadku jakos bylo tak malo ciekawie. Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze film nie ma niczego nowego, co by nie bylo wczesniej. Ale mysle ze dla najmlodszych moze byc fajna rozrywka. Dla mnie bylo przecietnie.

dabram17

Myślę, że błędem było robienie prequela zamiast sequela

ocenił(a) film na 8
dabram17

Mi się podobało. Zarówno ja, jak i kilka innych osób na sali, uśmialiśmy się w kilku momentach. Jestem wielką fanką pierwszej części, więc możliwe, że spory wpływ na odbiór tej części miał sentyment, jaki czuję do oryginału.

dabram17

Jako wielka fanka pierwszej części i oryginalności tamtego scenariusza, jestem totalnie załamana tą częścią.

Granicznie słaba produkcja jakby to nie był błyskotliwy Pixar. Idealny tytuł to "scenariusz jakich milion z występami Mike' Wazowskiego i Sulliego"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones