1 godz. 33 min.
7,3 2 187
ocen
7,3 10 2187
922
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"type":"film","id":442393,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Until+the+Light+Takes+Us-2008-442393/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Until the Light Takes Us
  • Mógłbym się podpisać obiema rękami pod recenzją użytkownika ExOblivione. To chaotyczny dokument o wszystkim i o niczym. Gdzie twórcy skaczą z tematu na temat, potem wracają do już podjętego, bezsensowne wypowiedzi artystów mieszają się z tymi interesującymi, niewielu tu bohaterów, a morału prawie żadnego. Varg czasem sam nie wie co mówi, plus jego historyjka o tym jak zabił Euronymousa nie trzyma się kupy, Fenriz powtarza się, opowiadając wciąż to samo o komercjalizacji metalu. Z drugiej strony, mamy okazję odwiedzić miejsca gdzie to wszystko się rozwijało, dostajemy przepiękne zdjęcia Norwegii i mamy okazję zobaczyć dziwaczne przedstawienie FrosTa. Muzyka to największa zaleta- dużo klimatycznych instrumentalnych utworów, które z Blackiem nie mają wiele wspólnego, ale jako obraz kraju pasują idealnie.
    Można zobaczyć, jako że kilka ciekawostek tu znajdziemy. Ale niestety dokument nagrano bez pomysłu, bez ładu, ja szczerze mówiąc jestem zawiedziony.

  • Lucky_luke A może to właśnie po to, by pokazać jak wielkie głowy tworzą black/death...

  • son_of_Abaddon ocenił(a) ten film na: 7

    Lucky_luke Dobrze napisałeś! Varg zabił Euronymousa z tak niskich pobudek, że teraz wstydzi się przyznać i szuka na siłę jakichś górnolotnych wytłumaczeń. A wg zasady życie za życie nie powinien już żyć...

  • zeta2242 ocenił(a) ten film na: 5

    Lucky_luke Dokładnie. Dużo niepotrzebnych ujęć, mało konkretnych treści. Lepiej przeczytać kilka stron na wiki i więcej się człowiek dowie, niż z tego całego "dokumentu".