PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007295}

Upadek: Sprawa Boeinga

Downfall: The Case Against Boeing
6,8 2 533
oceny
6,8 10 1 2533
6,0 2
oceny krytyków
Upadek: Sprawa Boeinga
powrót do forum filmu Upadek: Sprawa Boeinga

Dokument Netflixa wydaje się ciekawy, ale niestety w mojej ocenie jest mało obiektywny i przedstawia problem obwiniając wyłącznie Boeinga. Jednocześnie inne dostępne źródła i dowody wskazują, że w całej aferze bardzo istotną rolę odgrywało FAA. W tym dokumencie rola FAA zostaje niemal całkowicie pominięta. Stąd, pomimo tego, że dokument dobrze się ogląda, to niestety moja ocena to tylko 5.

ocenił(a) film na 7
kimoh123

FAA swoją drogą, tam powinny polecieć głowy i zapadać winny wieloletnie kary więzienia. Ale to nikt inny, jak właśnie włodarze boeinga walili tam drzwiami i oknami z walizkami pełnymi kasy. Myślisz, że ot tak pro prostu wszyscy w FAA są tak tępi, że nie potrafią dodać dwa do dwóch? Jako pilot powiem, boeingi to dno. Naprawdę. Nie chcę się już zagłębiać w detale, bo strasznie dużo tego. A najgorsze, że nikt nie poszedł na długie lata siedzieć + konfiskata całych majątków włodarzy firmy na rzecz wypłaty odszkodowań ofiarom. Pracownicy FAA to samo, więzienie, konfiskata natychmiastowa wszystkiego + pozbawienie praw emerytalnych.

kimoh123

Polecam obejrzec ,,Lot/Ryzyko” na prime video. To o tym samym ale tam od razu pracownicy mówili o wadach fabrycznych i tego, że się nie wyrabiają oraz dziennikarze chyba od razu chcieli obwinić również FAA

ocenił(a) film na 7
kimoh123

A mnie się wydaje, że jednak pokazano dość wyraźnie, że FAA również dało mocno ciała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones