Scary Stories to Tell in the Dark

1 godz. 51 min.
5,8 17 773
oceny
5,8 10 17773
7 075
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":4}
{"type":"film","id":760757,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Scary+Stories+to+Tell+in+the+Dark-2019-760757/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Upiorne opowieści po zmroku
  • paulinson90 ocenił(a) ten film na: 1

Jedyne co mnie nie zawiodło to na koniec piosenka wykonania Lany.

Kolejny raz poszłam na ,,horror”, który okazał się komedia.
    Nie polecam.

• sarepska_musztarda ocenił(a) ten film na: 7

paulinson90 Na filmwebie od 11.08.2019 r. Jesteś trollem? Oceniłaś na 1? Może jakoś uzasadnij swoją ocenę skoro już się uzewnętrzniasz na forum

• paulinson90 ocenił(a) ten film na: 1

sarepska_musztarda Założyłam to konto, bo czara goryczy się przelała. Jak można produkować takie gnioty. Kolejny raz poszłam do kina na coś tak beznadziejnego i nie wytrzymałam- założyłam konto.

Co mam ocenić w tym filmie? Horror który był komedia? Samo przez siebie mówi. Wszyscy w kinie się śmiali.

Postacie: szczyt komedii to pojawiająca się szczęśliwa Buka.

Jak ktoś chce się pośmiać to polecam, ale ja oceniam horror. Wiec jak na horror to 1.

Satysfakcjonuje Cię tak wypowiedz?

• Ewangielu ocenił(a) ten film na: 5

paulinson90 Mnie satysfakcjonowała sama ocena. Strasznie wkur*ia mnie wśród Filmwebowych znawców kina podważanie i negowania czyjejś opinii na temat filmu. Po nazwisku Del Toro spodziewałem się mocnego uderzenia jak w przypadku Labiryntu Fauna, którego nazwa strzela nas po oczach na samej gorze plakatu promocyjnego. A co dostałem? Jump-scare’y na każdym kroku i klimat, który rozpływa się gdzieś w 1/4 filmu. Fantastyczny design postaci idzie w parze ze śmiesznością ich zachowań. Wielka szkoda, z kina wróciłem kompletnie rozczarowany...

• Ipog ocenił(a) ten film na: 3

Ewangielu W pełni się mogę zgodzić. Spodziewałem się chyba czegoś innego zwłaszcza po głośnym reklamowaniu filmu nazwiskiem Del Toro. O ile jeszcze z początku klimat całkiem fajny to im dalej tym gorzej, ani straszy, ani wciąga. Może w czasach gimnazjum by mi się podobał, pamietam jak zaczytywałem się wtedy w serii "Szkoła przy cmentarzu" o podobnych opowiastkach. Aczkolwiek teraz niestety mnie wynudził i żałuje, że poszedłem mimo taniej środy ;p

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 3

Ewangielu Osoba, która ocenia nisko PI oraz Odyseję kosmiczną nie ma prawa głosu w kwestiach filmowych, to odwieczna, niepisana zasada ludzkości.

Jest bardzo przykro, że mi się nie podobały.

*Jest mi bardzo przykro, że mi się nie podobały. Mechaniczna Pomarańcza czy Taksówkarz rownież. Jeśli większości ludzkości przypadły do gustu, to ja wolę się utożsamiać z amebami - poziom inteligencji zbliżony do tych osób, którym te filmy się podobały.

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 5

Ewangielu Składniowo i gramatycznie też leżysz, może nie nadążałeś z czytaniem napisów? Zakładam, że języka angielskiego nie znasz, chociaż kto wie, ten jest znacznie prostszy od ojczystego.

Przyganiał kocioł garnkowi. Nadąża się za czymś/kimś, więc nie ucz ojca dzieci robić. Ameba, która mierzy wszystkich swoją miarą nie jest i nigdy nie będzie dla mnie partnerem do dyskusji, stąd też wymianę splunięć sobie daruję i w tym miejscu skończymy.

• użytkownik usunięty

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

• Ewangielu cholera ! mechaniczna tez nie zrobiła na mnie wrażenia . A przecież ludzie mi mówili że ten film mną wstrząśnie - nic z tych rzeczy . Taksówkarz ? z pewnością lepszy ale..... nie powalił mnie . Odyseja ? tak ! tu muszę przyznać że mi się spodobał . Z pewnoscia ma na to wpływ zamiłowanie do kina sc. fiction . Sorry ale taki mam gust . Pozdrawiam .

• ar23s ocenił(a) ten film na: 6

Każdy ma prawo głosu do wyrażania swojej opinii nt dowolnej produkcji filmowej czy tego chcesz, czy nie, więc ta twoja "zasada" wyjęta z pupy nawet koło rzeczowego argumentu nie stała. Ty sobie po prostu szydzisz tą marną prowokacją z innych użytkowników. Nie szkoda ci czasu na produkowanie tych bezwartościowych wypocin?

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 6

ar23s Odbijam pytanie.

Zupełnie niepotrzebnie, ponieważ wystarczy zapoznać się z twoimi komentarzami w tym wątku, aby wyrobić sobie opinię o tobie. Swoją drogą twój opis profilu powinien zostać zaktualizowany, ponieważ jest mylący. Stosowne poprawki zamieściłem w kwadratowych nawiasach.

▼▼▼

"Witam, jestem zwykłym mężczyzną [czytać: internetowym trollem], który [co prawda] ogląda filmy, ocenia i dzieli się swoimi wrażeniami z innymi. [To ostatnie to tylko przykrywka, gdyż lubię się przypierdzielać do innych użytkowników nawet z banalnych powodów.] Jeżeli ktoś jest ciekaw mojego gustu [a tacy naiwni pewnie się znajdą], to zapraszam."

ar23s Dziękuję za wycieczkę personalną i nieśmieszne sprostowanie, ale niestety wielce nietrafione. Może następnym razem ci się uda! Ja w ciebie wierzę!

Ja także w ciebie wierzę, ponieważ może następnym razem uda ci się podzielić faktycznymi wrażeniami o filmie, zamiast czepiać się innych, przy okazji pisząc, aby konkretny użytkownik zamknął ryj. On na pewno też ci podziękował w duchu za wycieczkę personalną, droga Matko Tereso z Kalkuty. A sprostowanie nie miało być śmiesznie, gdyż jest smutne, bo oparte na prawdzie i dosyć trafione, gdyż masz znajomych w profilu. Czyli ci naiwni jakoś się znaleźli, a twoje merytoryczne wypowiedzi o jakimkolwiek filmie już nie.

ar23s *śmieszne

ar23s Rozumiem, że nie mogę zacząć żadnej polemiki, która nie jest związana z danym filmem, bo jest to od razu trolling i przypieprzanie się?
    Zauważ, że "dzielenie się wrażeniami" to także luźne spostrzeżenia rzucane w eter, można się do nich odnieść, można ich nie lubić - nie obchodzi mnie to.

Zamknięcie ryja to nie argument ad personam, a bardziej inwektywa, wulgarne polecenie, trzeba znać różnicę.

Tak, mam znajomych, paru. Natomiast nie wiem, czy nawet oni są ciekawi mojego gustu, więc chyba nie ma takich naiwniaków.

▶▶ "Rozumiem, że nie mogę zacząć żadnej polemiki, która nie jest związana z danym filmem, bo jest to od razu trolling i przypieprzanie się?"

Można powiedzieć, że tak naprawdę wszystko można, jednak nie dziw się, że twoje wypowiedzi poddane są publicznej krytyce, a w innych przypadkach wręcz usuwane, bo łamiesz regulamin i ktoś cię zgłosił. Akcja - reakcja.

▶▶ "Zauważ, że "dzielenie się wrażeniami" to także luźne spostrzeżenia rzucane w eter, można się do nich odnieść, można ich nie lubić - nie obchodzi mnie to."

Warto by było jednak, aby te spostrzeżenia były o konkretnej produkcji, a nie użytkownikach, kiedy tobie kończą się racjonalne argumenty i musisz sobie wyżyć.

▶▶ "Zamknięcie ryja to nie argument ad personam, a bardziej inwektywa, wulgarne polecenie, trzeba znać różnicę."

Oczywiście, że to jest argument ad personam (wycieczka osobista), ponieważ z definicji jest to pozamerytoryczny sposób "argumentowania". Twój niekulturalny język, nieważne w jakie słówka go ubierzesz bądź opiszesz, nadal jest niekulturalny. Tu nie ma żadnej różnicy, po prostu próbujesz się irracjonalnie wytłumaczyć.

▶▶ "Tak, mam znajomych, paru. Natomiast nie wiem, czy nawet oni są ciekawi mojego gustu, więc chyba nie ma takich naiwniaków."

W swojej naiwności wysłali ci zaproszenie do znajomych, aby być tylko i wyłącznie ozdobą twojego profilu? Nie sądzę, ale to też jest jakaś opcja. Najpewniej są ciekawi twojego gustu, bo raczej nie miałbyś żadnych znajomych. Tak czy siak, naiwniacy się znaleźli, a ty twierdzisz, że jednak nie. Kiepski ten twój wniosek.

ar23s dobra tam masz 15 lat i myślisz, że jesteś mądry
    idź mamie powiedz, że Boga nie ma a weganie zbawią świat, elo 3 2 0

• haha...ale wy macie na tym filmbweb'ie nasrane we łbach.

• tylko dzieci wierzą w Boga to jak wiara w świętego Mikołaja. Odejście od religii to oznaka dorosłości. Religi to pójście na skróty. Strach przed rozkładem zniknięciem a wszechświat ale ile to jest do skali wszechświata cudem jest że na takiej ziemi jest życie.

• Domino9815 ocenił(a) ten film na: 5

Gosciu iluzja 2 i szeregowiec ryan na 10 i ty sie zabierasz wogole do ogladania Kubricka? Boj sie Boga subopie

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 5

Domino9815 Tak, podobały mnie się te filmy.
    Nie muszę udawać, że jestem jakąś elitarną jednostką i trafiają do mnie tylko produkcje uznane przez krytyków, puszczane na jakiś marnych festiwalach. Natomiast z tobą jest nieco inaczej.

• Domino9815 ocenił(a) ten film na: 5

Mowie tylko ze nie masz prawa glosu w kwestiach filmowych szczególnie skoro otwarcie sie przynales do tej filmowej zbrodni. Niepisana zasada oczywiscie.

• Nie szczytuj.

• paulinson90 Jestem po seansie i mam dokładnie takie samo wrażenie. Film dla dzieci... rozczarowałem się. Dobrze, że chociaż fotele były wygodne.

• laxman ocenił(a) ten film na: 6

xcbvr Widzisz, wystarczyło wejść na stronę Rottentomatoes (tam masz jasno opisane w podsumowaniu, że to film dla niedorosłych odbiorców) czy też na iMDB, gdzie oficjalny rating wynosi PG-13. Tylko minuta przeglądania sieci - i voila, wiesz, że niekoniecznie będzie to straszny horror i film dla Ciebie.

Krytykujesz film za to, co wynika wyłącznie z Twojej winy.

• laxman ocenił(a) ten film na: 6

paulinson90 Widzisz, wystarczyło wejść na stronę Rottentomatoes (tam masz jasno opisane w podsumowaniu, że to film dla niedorosłych odbiorców) czy też na iMDB, gdzie oficjalny rating wynosi PG-13. Tylko minuta przeglądania sieci - i voila, wiesz, że niekoniecznie będzie to straszny horror i film dla Ciebie.

Krytykujesz film za to, co wynika wyłącznie z Twojej winy.

• anielka0000 ocenił(a) ten film na: 5

paulinson90 Czy ja wiem, czy to wyłącznie film dla dzieci ;) Sama historia nawet ciekawa, podobają mi się te stworki , ale w żadnym wypadku nie przekonują mnie te dzieciaki. Jeszcze w jakiś tam dopuszczalny sposób swoją rolę zagrała ta dziewczyna, ale reszta bohaterów, tak bardzo źle zagrała, że ciężko się to oglądało. Odtwórca Chucka starał się być zabawny latając z wytrzeszczonymi oczami- żałosne , Auggie 0 emocji, 0 strachu nic... żałosne No i ten Ramon ... on to dopiero emocje na -10.. żałosne
    Stawiam na to, że będzie kolejna część i skończy się tak jak w przypadku filmu "IT" będziemy mieli już dorosłych bohaterów ale i wówczas zapewne nie odratuje to tego filmu

• IronCross ocenił(a) ten film na: 7

paulinson90 Nie zesraj się :D

• magik30 ocenił(a) ten film na: 8

paulinson90 nie skumałaś tego filmu bo to nie jest typowy horror. Trzeba pomyśleć

• MateuszMTZ ocenił(a) ten film na: 3

paulinson90 z tą piosenką na koniec jakbym siebie słyszał :) zgadzam się z opinią