PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760757}

Upiorne opowieści po zmroku

Scary Stories to Tell in the Dark
5,8 21 639
ocen
5,8 10 1 21639
5,8 6
ocen krytyków
Upiorne opowieści po zmroku
powrót do forum filmu Upiorne opowieści po zmroku

Piosenkę do filmu nagrała boska Lana del Rey (cover "Season of the Witch") <3

...aż przypomina się rewelacyjna "Czarownica" z Angeliną Jolie i muzyką Lany, podobne klimaty

ocenił(a) film na 8
miniaturcia

No muza w tym filmie w ogóle jest niezła. Ja zauważyłem że przy każdej historii z konkretnym potworem zmienia się instrument w tle. Mega efekt to robi

Arek_Sontak

O tak! To robi wrażenie. W ogóle muza i kostiumy w tymi filmie są sztosem.

ocenił(a) film na 7
miniaturcia

Piosenka bardzo fajna. Muzyka to z pewnością mocna strona tego filmu.

ocenił(a) film na 7
miniaturcia

Lana ogólnie fajnie wypada ostatnimi czasy, a w piosence do tego filmu szczególnie. Mnie się podoba :)

Kijowskaluiza

Zgadzam się ;) Lana nigdy się nie nudzi. Super było ją usłyszeć w tym filmie. W ogóle cała ścieżka dźwiękowa wyjątkowo udana.

Kijowskaluiza

..."ostatnimi czasy"? Zawsze dobrze wypadała! :D

ocenił(a) film na 7
Novakovsky

No masz rację, ale tutaj na prawdę fajna piosenka. Swoją drogą film też dobry m.in. dzięki muzyce.

ocenił(a) film na 6
miniaturcia

Cover niezły choć zdecydowanie wolę wersję Vanilla Fudge

ocenił(a) film na 6
gadd

Vanilla Fudge to także cover, wolę oryginał Donovana ;) Ogólnie lubię rock psychodeliczny.

ocenił(a) film na 6
walus1981

Zgadza się, oryginał jest Donovana ;-). Ale podoba mi się to, co z nim VF zrobiło.

miniaturcia

Lana jest wyjątkowa, choć muzycznie różnie bywa.
A w ramach ciekawostki, w USA podobno jest społeczność, która chce rejestracji lanaizmu - nowej religii, w której Lana del Rey miałaby być boginią :)
Właściwie nie byłoby to niczym nowym. Historia zna wiele roznegliżowanych bogiń i boginek seksu, erotyzmu i miłości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones