PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803077}

Uprowadzona księżniczka

Vykradena pryntsesa: Ruslan i Ludmila
5,5 2 323
oceny
5,5 10 1 2323
Uprowadzona księżniczka
powrót do forum filmu Uprowadzona księżniczka

Bardzo słaba bajka

ocenił(a) film na 4

Nudna, chaotyczna bajeczka. Nadaje się maks dla 4-5 latka, który niewiele wymaga od bajki. Nie polecam.

mchaberek

A mnie się podobała. Owszem, na wiele rzeczy trzeba przymknąć oko - np. postać kota pojawia się zupełnie znikąd i w sumie nic wielkiego nie wnosi. Być może futrzak ma jakiś pierwowzór we wschodnich bajkach (głowa bohatera ma, więc zgaduję, że i tu jest podobnie), ale wprowadzono go słabo. W każdym razie moim zdaniem fabułę można by zagęścić i funkcje które wypełniło kocisko pozostawić Finowi. Może przy okazji mag zrobiłby się mniej denerwujący. Ale... w momencie kiedy przestałam całość analizować i zaczęłam się śmiać z przerysowanych (celowo zresztą) postaci, odniesień do pop-kultury i innych smaczków - wtedy zrobiło się zupełnie strawnie. Mój ulubiony moment to ten w którym księżniczka się budzi a Czarnodziej oświadcza, że do tego co on z nią zamierza zrobić nie potrzeba małżeństwa. Moje dziecko zerkało na mnie zdumione, nie rozumiejąc co mnie tak bawi;).

mchaberek

a czy bajki właśnie nie powstały dla dzieci? xDDD

mchaberek

Czy ty się dobrze czujesz? Przecież jest to bajka/film, który został zrobiony dla dzieci, gdzieś tak do 7-8 roku życia. Jeśli szukasz czegoś poważniejszego, to może przed seansem najpierw sprawdź dla kogo dana bajka/film został zrobiony.

A jeśli chodzi o samą bajkę, to po podsumowaniu wszystkiego można się nawet pokusić o ocenę 7/10. W najgorszym wypadku o 6/10.

ocenił(a) film na 4
dru_d_pudzian

Tak, dla swoich dzieciaków ( 6 latków) szukam wartościowych bajek. Tobie tez polecam.
Czuje się b.dobrze.
A bajka jest wg mojej oceny bardzo słaba.

mchaberek

Dobra, jak tam chcesz, już nie wnikam i nie chcę wnikać o co ci chodzi, i na jaki temat się wypowiadasz, skoro nawet ty tego nie wiesz, albo ci to zwisa. Pod tym filmem kończę już z tobą dyskusję. Skoro już nawet zasłaniasz się jakimiś 6 latkami, żeby nie wyjść na kretyna to już nie chcę brać w tej dyskusji/histerii udziału.

Żenada. Jeżeli chcesz zakładać tematy na forach i się pod nimi wypowiadać, to się na litość człowieku najpierw tego NAUCZ. I żeby nie być gołosłowny, podam ci nawet jedno z haseł do wyszukania w wyszukiwarce lub książce: ZASADY ZAKŁADANIA TEMATÓW NA FORACH DYSKUSYJNYCH.

ocenił(a) film na 4
dru_d_pudzian

A Ty człowieku to masz chyba jakiś problem... weź Ty swoje kompleksy lecz u psychologa na terapii a nie na filmwebie.
I nie rozumiem co Cie tak obruszyło w mojej opinii? Myśle, że jej nie rozumiesz. Dzieci to nie tylko 4 latki...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones