PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662792}

Urodzeni zwycięzcy

Mississippi Grind
5,6 2 738
ocen
5,6 10 1 2738
7,0 2
oceny krytyków
Urodzeni zwycięzcy
powrót do forum filmu Urodzeni zwycięzcy

Słaby pomysł i realizacja. Długi i strasznie nudny. Odradzam!

Marek84

Film zbiera bardzo dobre recenzje, jutro sam sie przekonam.

jasiu15

I jak widziałeś? Dobry czy raczej słabo?

tHe_mRuWa

Nie widzialem, bo nie grali w kinie obok mnie, musialbym jechac bardzo daleko i odpuscilem. Ale na pewno sobie sciagne wkrotce :) na rottentomatoes srednia 89 % 1

ocenił(a) film na 1
Marek84

Film ten jest nudny, beznadziejny ale największą wadą tego filmu jest to że jest nierealistyczny.

Varza

Ty i ten pajac co założył ten biedny temat, znacie się na filmie i kinie drogi, jak świnia na gwiazdach...:-)

ocenił(a) film na 1
HeadHoper4Warsaw

Dziękuje Ci bardzo. Świetna wypowiedź. Kocham Cie.

Varza

Zostań cioto przy oglądaniu "Wrednych dziewczyn" i jak nie jesteś dziewczyną nie pisz do mnie, bo pedałów nie lubię...:-(

ocenił(a) film na 1
HeadHoper4Warsaw

"NIe lubie pedałów"- autorzy takich prymitywnych wypowiedzi mają ukryte kompleksy i są ukrytymu homoseksualistami. Nie wstydź sie i nie próbuj tego ukrywać. Ja sam nie jestem homoseksualistą ale widać że ty masz ukryte skłonności kolego. Wyzwól sie z tego i nie ukrywaj sie z tym więcej. Zobaczysz że od razu poczujesz sie lepiej.

Varza

Naucz się pisać poprawnie po polsku i czytać ze zrozumieniem, bo widzę obce są Ci znaki interpunkcyjne np przecinki...:-( P.S. nie jestem krypo gejem, ale widzę, że Ty owszem i ja mam żonę pedale...:-)

ocenił(a) film na 1
HeadHoper4Warsaw

Udowodnij i wrzuć fotke żony albo wszyscy będą nadal myśleli że wolisz męskie odbyty. Tylko prosze nie wycinaj zdjęcia z magazynu dla kobiet.

Varza

Wrzuć fotkę ze swoim chłopakiem pedale, tak już każdy tu wie, że jesteś ciotą...:-(

ocenił(a) film na 1
HeadHoper4Warsaw

Bazując sie na Twoich wypowiedziach widać że jesteś patologicznym prymitywem o bardzo niskiej inteligiencji. Przez chwile bawiła mnie rozmową z Tobą ale na tym skończe. Pozdro.

Varza

Napisz o tym biografię ćwoku ze wsi, nie interesuje mnie to...:-)

Marek84

Sam jesteś słaby, na co wskazuje Twój avatar i cały gówniany profil...:-(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones