4,8 16
ocen
4,8 10 1 16
15
chce zobaczyć
{"type":"film","id":441589,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Uzale%C5%BCnienie+-+Rozpacz+matki-2007-441589/tv","text":"W TV"}]}
Uzależnienie - Rozpacz matki
 • HBO Max - https://hbomax.com/

  abonament
  za 29,99 zł
 • Player - https://www.player.pl

  abonament
  za 20 zł
 • Play Now - https://www.playnow.pl

  abonament
  za 30 zł
  Dostępne dla posiadaczy numeru w sieci Play
  z abonamentem zawierającym usługę PLAY NOW.


Jeden na czterech dorosłych Amerykanów ma kogoś bliskiego, kto walczy z uzależnieniem. Po narkotyki i alkohol zaczynamy sięgać w okresie dorastania, narażając się tym samym na poważne zmiany w mózgu. Z nałogami boryka się obecnie 22, 2 milionów osób w Stanach Zjednoczonych, a zaledwie 9% z nich jest poddawanych leczeniu. HBOJeden na czterech dorosłych Amerykanów ma kogoś bliskiego, kto walczy z uzależnieniem. Po narkotyki i alkohol zaczynamy sięgać w okresie dorastania, narażając się tym samym na poważne zmiany w mózgu. Z nałogami boryka się obecnie 22, 2 milionów osób w Stanach Zjednoczonych, a zaledwie 9% z nich jest poddawanych leczeniu. HBO prezentuje niezwykły multimedialny projekt, który rozwiewa powszechne mity na temat uzależnień i przyczyn tego zjawiska. Dowiemy się także, że nałóg jest poważną, ale możliwą do wyleczenia chorobą mózgu. Najważniejszym elementem projektu jest dokument zatytułowany Uzależnienie, nakręcony przez najlepszych amerykańskich filmowców. Zaproszeni do niego specjaliści opowiedzą widzom o najnowszych trendach w terapii uzależnień i nowatorskich metodach terapii.

Uzależnienie - Rozpacz matki zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.