PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1147}
7,6 77 264
oceny
7,6 10 1 77264
6,7 19
ocen krytyków
Vabank II, czyli riposta
powrót do forum filmu Vabank II, czyli riposta

Choć mnie osobiście wydaje się trochę naciągana ta historia z wkręceniem Kramera . W porządku
możliwe że gdy lecieli nad Warszawą mogli uwierzyć że to Monachium i w tą kontrolę graniczną ,ale jak wylądowali i jechali
samochodem do Zurichu to jakim cudem nie skapnęli się że jadą przez Polskę,a nie Szwajcarię ??

użytkownik usunięty
SebastianNiestudent

Tak samo z tymi spalonymi zwłokami w Willi sekretarza Kromera.

ocenił(a) film na 8

Właśnie też to zauważyłem tylko zapomniałem napisać. Skoro Machulskiemu udało się uciec to kto był spalony , i kiedy zdążył nałożyć ten łańcuszek ??

użytkownik usunięty
SebastianNiestudent

Nie powinno się tworzyć zawiłej historii na takich niedomówieniach. Takie niby szczegóły, jak zwłoki z nikąd, dyskredytują najważniejszą część filmu.

SebastianNiestudent

te spalone zwłoki były tego faceta, którego wynajęto do zabicia Kwinto, było pokazane jak się po coś wracał :)

lolcarolinee

Dokładnie - trup to cyngiel Kramera, który wracał do tego garażu (piwnicy), aby kropnąć Kwinte, ale nie zdążył.

SebastianNiestudent

treśćto zwłoki Tendlarza

ocenił(a) film na 9
SebastianNiestudent

Q nocy i z wysokości wszystkie duże miasta wyglądają podobnie. Punkt graniczny w latach 30-tych to nie dwudziestostanowiskowy terminal w Świecku. A po wylądowaniu Kramer ze Sztycem nie jechali tylko szli na piechotę od lądowiska.

ocenił(a) film na 9
SebastianNiestudent

przecież po wylądowaniu samolotem nie jadą już samochodem, tylko idą spacerem do willi...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones