Nie rozumiem komentarzy "zła gra aktorska", przeciez niektórzy z nich są doświadczeni . Totalnie o to chodziło, a kolokwializm czy pseudo amatorszczyznę albo inaczej - klimat para dokumentu - nadają zdjęcia , a tu rola scenarzysty. Film jest świetny, śmieszny, bo z dystansem.
Ten film to jeden z takich o których chce zapomnieć, ale nie mogę, bo gdy kiedykolwiek widzę wampirzycę kojarzy mi się z nią to wielkie i potężne... ... DNO!