PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31568}
7,2 140 653
oceny
7,2 10 1 140653
6,5 18
ocen krytyków
Vanilla Sky
powrót do forum filmu Vanilla Sky

Spodziewałam się niezwykłych emocji po tym filmie... ale ich nie doznałam. Momentami było wręcz nudnie, a zakończenie zamiast mnie zaskoczyć to mocno rozczarowało. Film o romansie? Jakimś słabym i nudnym. Thriller? Wątpie. Sci Fi? O tak! Ale bardzo głupie.
PS. Jestem zszokowana tak wysokimi ocenami

ocenił(a) film na 3
niesmi3rtelna

Zgadzam sie w 100, nuda

ocenił(a) film na 8
niesmi3rtelna

Requiem dla snu 3/10, mechanik 5/10, jesteś bogiem 10/10 XD To już mam mniej więcej obraz sprawy. Dlaczego ten film to "głupie sci fi"? Podasz jakieś "mądre" Sci Fi?
Jeśli nie rozumiesz o czym był ten film, możesz przeczytać interpretacje innych użytkowników portalu, może wtedy ogarniesz, np. http://www.filmweb.pl/film/Vanilla+Sky-2001-31568/discussion/Moja+recenzja+%2B+W %C5%82asna+interpretacja!+%3A%29+%3A%29,2262251
Ale czytanie niektórych przerasta, np tych, którzy oczekują niezwykłych emocji, a nie raczyli przeczytać recenzji przed obejrzeniem o czym jest ten film, albo po prostu rozumowanie im nie odpowiada.

ocenił(a) film na 1
luk11c4

mi się nie podobało. Zrozumiałam film i nie potrzebuję dodatkowych tłumaczów. Z resztą każdy ma prawo do własnej interpretacji - w końcu film to sztuka, podobnie jak poezja. Nie podam mądrego sci fi bo żadne mi się nie podoba. No może jedyny wyjątek "Interstellar" - mega efekty i dość ciekawa fabuła. Polskie "jesteś bogiem" jest moim światem - lubię kulturę hip - hopu i film mnie poruszył - może Ciebie nie, bo wolisz inny klimat, czy zwyczajnie nie przypadł Ci do gustu - ok, szanuję. Tyle.

ocenił(a) film na 10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones