PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=175670}

A Love Legend

Veer-Zaara
7,9 8 024
oceny
7,9 10 1 8024
Veer Zaara
powrót do forum filmu Veer-Zaara

Veer-Zaara to moim zdaniem niejest najlepszy
Bollywoodzki film, są owiele lepsze!!.

ocenił(a) film na 10
ABunty

Moim zdaniem Veer-Zaara nie jest dobrym filmem!. Są lrpsze np.:
K3G
MHN
Bunty i Babli
Faana
KKHH

ocenił(a) film na 6
Khan_3

KKHH?

Ja z tych co oglądałam to podobały mi się:
K3G
Bunty i Babli
Mujhse Dosti Karoge
Yaadein...
Main Hoon Na
Gdyby jutra nie było
Na Tum Jaano Na Hum

A faana?Ściągam ale nie oglądałam...o czym?

Madeline

KKHH - Kuch Kuch Hota Hai (Shahrukh Khan, Kajol, Rani Mukherjee, Ashwarya Rai...) - pierwszy film reżysera K3G

Uważam Veer-Zaarę za jeden z najpiękniejszych Bollywoodzkich filmów. Jest po prostu inny od przebojów typu K3G, a poza tym ma wspaniałę ścieżkę dźwiękową.

Madeline

KKHH - Kuch Kuch Hota Hai (Shahrukh Khan, Kajol, Rani Mukherjee, Ashwarya Rai...) - pierwszy film reżysera K3G

Uważam Veer-Zaarę za jeden z najpiękniejszych Bollywoodzkich filmów. Jest po prostu inny od przebojów typu K3G, a poza tym ma wspaniałę ścieżkę dźwiękową.

Madeline

KKHH - Kuch Kuch Hota Hai (Shahrukh Khan, Kajol, Rani Mukherjee, Ashwarya Rai...) - pierwszy film reżysera K3G

Uważam Veer-Zaarę za jeden z najpiękniejszych Bollywoodzkich filmów. Jest po prostu inny od przebojów typu K3G, a poza tym ma wspaniałę ścieżkę dźwiękową.

ocenił(a) film na 9
Morgan_LeFay

Oglądałam jak na razie tylko trzy bolly movie, ale na pierwszym miejscu na długo pozostanie "Asoka". Pomijając Szaruczka w całkowicie innej roli niż w K3G czy KHNH, ale nawet Gladiator tak mnie nie poruszył, jak Asoka.
Wspaniały film!

ocenił(a) film na 9
Morgan_LeFay

Nie żebym była upierdliwa, ale kilka razy oglądałam KKHH i gdzie tam była Ashwarya?

ocenił(a) film na 10
ABunty

mi sie tam bardzo podobal ten film!sciezka dzwiekowa swietna:) ale obecnie jestem pod ogromnym wrazeniem kabhi alvida naa kehna!cuuudny!

ocenił(a) film na 10
ABunty

Mi się ten aż tak bardzo nie podoba!. Lepsze filmy bolly to:
K3G
MHN
Bunty i Babli
DDLJ
KKHH

ocenił(a) film na 10
ABunty

Tan film jest dosyć słaby!. Ja uwielbiam wszystkie filmy SRK i Kajol!.

ocenił(a) film na 10
ABunty

Piosenki nie są zbyt dobre. Pierwsza piosenka, w której śpiewa Preity
można usłuszeć głos starszej kobiety. Najlepszą piosenką filmu
jest piosenka tańczona przy ognisku.

ocenił(a) film na 10
ABunty

Veer-Zaara bardzo mi się podobał. Piękna historia. Ciekawe kreacje całej trójki przede wszystkim Rani. Scenariusz wg mnie jest bardzo dobry.
Co do ścieżki dźwiękowej...
Jest dobra, utwóry Tere Liye i Do Pal są bardzo piękne.
No właśnie tą starszą kobietą która podkłada głos pod Preity to Lata Mangeshkar, która ma 78 lat. Ja już się przyzwyczaiłam do tego głosu:)
Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 10
ABunty

Lodi też jest fajną piosenką filmu.
Kreacje znakomite(Rani jak zwykle piękna).

ocenił(a) film na 10
ABunty

Mi się podoba Lodi i Tire Li. Ludzie obejrzcie dodatki, bo sązniewalające!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pajducha

Veer-Zaara - poprostu śliczny Preity bardzo mi siepodobała w tej roli i niezawodny Sharukhan, który powalił mnie w tym filmie....wspanila ścieżka dźwiękowa!! polecam kupić oryginał i pooglądać dodatki są boooskie!! inne filmy z Bolly które polecam:
K3G
KHNH
MHN
KKHH
KANK

ocenił(a) film na 10
ABunty

Dawno tutaj się nie wypowiadałem, ale przez ten czes Veer-Zaara przekonał
mnie,że jest filmem godnym uwagi. Dodatki są fantastyczne!!!!!!!!!.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones