PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118083}

Paco - maszyna śmierci

Vendetta dal futuro
5,6 613
ocen
5,6 10 1 613
Paco maszyna śmierci
powrót do forum filmu Paco - maszyna śmierci

mechaniczny morderca, pako - maszyna do zabijania, stalowe ręce... tu nie ma co się rozwodzić, arcydzieło wieku szczenięcego. kto nie widział - przegrał życie...

ocenił(a) film na 10
vincent__vega

podpisuje się pod tym w 100 %

ocenił(a) film na 8
bialas207

nie mogę tego złapać z polskim lektorem lub napisami, teraz taki VHS to by był biały kruk.

vincent__vega

Mam z napisami. W wersji MKV i w wersji VHS :)

vincent__vega

hehe dobrze powiedziane :)

ocenił(a) film na 10
vincent__vega

ha ha, świetnie napisane. Brawo! Znacie jakąś listę podobnych klasyków z ery VHS? Naszło mnie na oglądanie filmów z lat 80tych, ale pamięć już nie ta i niektórych filmów nie pamiętam.

ocenił(a) film na 8
chester80

zobacz "klasa 1999 II - zastępstwo", "Hycel", "Zjadacz węży II: Odwet żołnierza", Vendetta dal futuro", "Misja sprawiedliwości", "Ostry poker w małym Tokio" - te tytuły zapadają w pamięci. klasyka.

ocenił(a) film na 8
vincent__vega

dorzucam "szkołę wyrzutków" - oczywiście Paco mam na VHS z pierwszego tłoczenia,czyli przegrywka z magnetowidu na magnetowid w jakieś deszczowe wakacyjne popołudnie na przełomie lat 80 i 90-tych w trakcie seansów z kasetą VHS.

chester80

"Deadly Prey" - hit wypożyczalni :)

vincent__vega

panie, w mojej głowie został tylko tytuł. 0 fabuły, 0 obsady, kompletnie nic. 35 lat temu w sanatorium w Karpaczu ktoś to puścił 8-10latkom jak ja ,na ekranie +/- 21 cali. grupa siedziała i oglądała. aż się boję drążyć temat i tego typu filmu :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones