PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681716}
6,2 3 016
ocen
6,2 10 1 3016
Vendetta
powrót do forum filmu Vendetta

Dość ciekawa fabuła. Aktorsko nieźle. W sumie dobrze spędzony czas. Film dla ludzi, którzy takie obrazy lubią. Do krytykantów: jak nie lubisz to nie oglądaj.

ocenił(a) film na 6
Longhos

Słusznie !

ocenił(a) film na 4
Longhos

Ten film jest prosty jak budowa cepa,oprócz tego słaba(o dziwo!)gra Dyera,który robi groźne miny przez cały film a dopełnieniem czerstwe dialogi.Jeśli takiemu filmowi dajesz 8 to twój gust jest naprawdę mało wyszukany.Obejrzyj taki:"Harry Brown"te dwa filmy dzieli wręcz galaktyka....

ocenił(a) film na 7
aronn

Do aronna: mój gust jest z pewnością gorszy od Twojego, ale to mój gust, Poza tym zgadzam się, że Harry Brown jest dużo lepszy od Vendetty. I jeszcze jedno - może zacznij brać proszki na uspokojenie.

ocenił(a) film na 4
Longhos

Lubię Brytyjskie kino ale na ten film naprawdę szkoda czasu.

ocenił(a) film na 4
Longhos

Dobry jestes,oceniłeś wyżej niż:Witaj w klubie(7)i Czas Apokalipsy(7)!

ocenił(a) film na 7
aronn

Może faktycznie dałem za dużo. Oceny daje się zazwyczaj pod wpływem chwili, czasami je zmieniam i chyba w tym przypadku to zrobię. Pozdrawiam i gratuluje czujności. Okazuje się, że lepiej znasz moje oceny niż ja sam.

ocenił(a) film na 4
Longhos

Musisz brać pod uwagę wszystkie składowe filmu,niestety ale te dwa wymienione wcześniej bardzo wyróżniają się pod wzgledem fabuły jak i gry aktorskiej ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
Longhos

Lubię takie filmy właśnie i też dlatego tu trochę zawiedziony jestem. Dyer eliminuje w tempie jednego na 2-3 dni tych gangsterów. Czemu tak wolno? Co zresztą pod koniec do absurdu doprowadziło. Dlaczego Dyer nie śledził tego kolesia po wyjściu ze szpitala? Na co on czekał? Ogólnie zaczęło się fajnie, ale im dalej w las, tym bardziej kombinowali.

No i zawiodłem się, że tak mało Neverna i przede wszystkim Harnetta było. Tacy aktorzy przekozaccy, a w sumie może 3 minuty byli na ekranie. To jakieś żarty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones