PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=318219}
2,9 194
oceny
2,9 10 1 194

Verrückt nach dir
powrót do forum filmu Verrückt nach dir

Film ma 211 i ocenę niższą od 2 i po komentarzach widzę że nikt go nie oglądał. Mam rozumieć że głosujecie tylko na obsadę?;}

Hhehe^^

Wielebny

Banda idiotów i tyle. Zobaczyli w obsadzie gościa i "gościówkę" z Tokio Hotel i dają za to jedynki, chociaż na oczy tego nie widzieli. Żal mi was i tyle mogę powiedzieć. Skończeni debile...

kRis

Musze przyznac że Billowi dlako do piękna kobiet... A skąd ta pewnosc ze nikt nie widział tego filmu? ^^

Loona_

Bo tak zapewne jest.

A ludzie są niestety skończonymi idiotami albo po prostu są niedorozwinięci i oceniają ten film tylko po obsadzie...
Jezu... Grają tam bliźniaki i co? Czy oni komuś coś zrobili? Nie. Nikt ich nie zna a wszyscy gnębią...

Jessica_Redsky

Nie macie innych problemów ? Nie muszę widzieć tego gówna, żeby wystawić 1. Wystarczy, że ten pedał tam "grał".

jack19

Otóż inteligentny człowiek by tak zrobił, ale ty jesteś kretynem więc w sumie masz rację. Nie musisz.
No i ten "pedał" miał wtedy 6 lat. Fajnie, że cię interesuje orientacja seksualna sześcioletniego dziecka pedofilu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones