PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=734407}
7,2 14 246
ocen
7,2 10 1 14246
7,5 17
ocen krytyków
Victoria
powrót do forum filmu Victoria

Calkowity Absurd

ocenił(a) film na 4

Spodziewalem sie czegos naprawde dobrego po tym filmie a obejrzalem delinatnie mowiac slaby,kompletnie nierealny film..Zaczynajac od samego poczatku,ktora laska poszlaby z czterema pijanymi nacpanymi kolesiami(ktorych wogole niezna) gdzies na miasto,pozniej ta akcja z napadem i panna zamiast jak najdalej uciec od tych gosci to jeszcze jedzie z nimi bank obrobic(bez komentarza)..dalej cala czworka z 50 tys euro w reklamowce idzie do klubu bawic sie w najlepsze tancza na golasa,alkohol kupowany butelkami,ochroniarzom placone banknotami,szastanie na calego.nastepnie policja i strzelanina na blokach,ucieczka z bloku w menelskich ciuchach z dzieckiem to juz jakis zart..nie mowiac juz o tym ze victoria bez najmniejszego problemu wynajmuje pokoj w hotelu bez zadnych dokumentow trzymajac przy sobie reklamowke z pieniedzmi,dzwoni z hotelu po karetke i wychodzi z niego jak od siebie z domu..powiem tak tworcow tego filmu niezle ponioslo w zlym tego slowa znaczeniu.nie skreslam tego filmu calkowicie bo lubie takie dziwne nietypowe filmy ale ten jest poprostu slaby i kompletnie nie realny

ocenił(a) film na 1
eingrad

Cóż można dodać. Nędza niesamowita. Więcej rozrywki miałem w pisaniu tego komentarza i dawaniu oceny na Filmwebie. Oglądanie tego niby-filmu to droga przez mękę, a .jedna gwiazdka to i tak moja zbyt wielka łaska dla tego nieporozumienia utrwalonego na taśmie filmowej.
Najlepsze zachowanie policji - gdy przez megafon nakazują wszystkim siedzieć w domach, oni oczywiście robią na przekór i jeszcze wdają się w dyskusję z policjantami. Przecież to jest tak podejrzane, że aż wali po oczach!
Ani nie zapytali, gdzie mieszkają ani nie prosili o dokumenty... WTF? A dziecko? Wystarczyło zapytać obu, by odpowiedzieli razem, na trzy-cztery - jak dzidzia ma na imię? Jakie szanse, że powiedzą to samo imię? Eeech...Na plasterki!

ocenił(a) film na 4
Norm

ta akcja z dzieckiem to najwieksze nieporozumienie,najlepsze jest to ze prawdziwi rodzice nawet nie probowali wybiec z domu :) jak tamci byli juz na ulicy albo nawet na schodach to przeciez normalne jest to ze rodzice by wybiegli za dzieckiem ale bohaterowie w najlepsze ida do sklepu i lapia taksowke placac jeszcze grubym napiwkiem z reklamowki :)

ocenił(a) film na 1
eingrad

Poza tym jeżeli wszystko rozgrywa się w ,,czasie rzeczywistym" czyli dwie godziny - bo wyczytałem, że film nakręcono niby jednym ujęciem od czwartej rano do szóstej, to gdy ten nowy znajomy Victorii umiera w hotelu, ona ryczy jak bóbr, jakby to ktoś z rodziny jej umarł.
Serio, po dwóch godzinach znajomości taki lament?
Moja jak zobaczyła tą scenę to o mało nie spadła na podłogę ze śmiechu.

ocenił(a) film na 4
Norm

mialem to napisac w komentarzu ale bylo tyle absurodw ze umknelo mi to gdzies,uwazam tak samo jak ty..szkoda gadac

użytkownik usunięty
Norm

Zmarł w końcu człowiek. Bliski czy daleki, ciągle człowiek. Samotna dziewczyna w wielkim mieście, olana kompletnie przez barmana i prawdopodobnie wielu innych ludzi, trafia na kogoś, kto jest nią żywo zainteresowany, zachwyca się jej grą na pianinie itd. Był dla niej miły i dodatkowo między nimi zaiskrzyło, niezależnie od tego jak płytkie byłoby to uczucie. Ile Ty masz lat w sensie emocjonalnym lol ?

ocenił(a) film na 1

Na pewno jestem bardziej dojrzały niż te dresy drące ryja o czwartej rano jak jaskiniowcy. To jest właśnie niedojrzałość emocjonalna i psychiczna związana z pakowaniem się w kłopoty.

użytkownik usunięty
Norm

Ok, zgadzam się.

eingrad

Akurat po fali absurdów jakie zaserwowali bohaterzy (wliczając w to gangstera) to akcja z dzieckiem była w mojej ocenie najbardziej przemyślaną i błyskotliwą akcją w tym filmie. To, że nie była dopracowana ... cóż, nie można mieć wszystkiego.
Policjant wyraźnie przez radio powiedział, że nie ma rysopisów więc nie wiem kogo szuka, ale macie rację, dowody potwierdziłyby, że nie są mieszkańcami tego budynku.

Norm

ile masz lat 10? w filmie wyraźnie powiedzieli tym ludziom na klatce żeby poczekali tu na kolegów z policji celem wylegitymowania.
kolejna sprawa - naprawdę wierzysz w to że jak wyjdziesz na osiedle - krzykniesz sobie cokolwiek np - ludzie łapcie się za nosy - to wszystkie tysiące ludzi z okolicznych bloków stanie na baczność i złapie się za nos?
dzieciaczku, wyobraź sobie że ktoś może być w toalecie, słuchać głośno muzyki lub nawet spać i nie usłyszeć twoich marnych pisków przez megafonik...

ocenił(a) film na 8
Mothyff

brawo

ocenił(a) film na 7
Norm

Racja dla mnie film super naprawdę klimat,praca kamery itp.
Ale... zachowanie naszych bohaterów, a szczególnie głównej Victori, masakra.
Jeszcze chłopaki nie sprawiali wrażenia obłakanych to Viki dla mnie cierpiała na jakiś idiotyzm pomieszany z jakimś upośledzeniem umysłowym, ona wyglądała nawet na osobę specjalnej troski. Chyba, że samotne hiszpanki już takie są strach myśleć co się stanie jak spotkają w knajpie kilku Arabów z isis, bieda panie bieda.
To tylko taka moja uwaga :)

ocenił(a) film na 7
elendir

Oczywiście, właśnie takie laski jak Viki werbują ciapaci do swoich bojówek - tu masz akurat rację. A to, że laska spragniona towarzystwa wychodzi na miasto w towarzystwie kilku nieznanych kolesi, którzy nie wyglądają na specjalnie groźnych to akurat nic nadzwyczajnego.

użytkownik usunięty
eingrad

A któż powiedział, że wszystko musi być realne ?? To w końcu nadal "tylko" film, rozrywka, w filmie można wszystko. To jak po przebudzeniu się ze snu, który wydawał się niesamowicie realny, "prawdziwe" życie wydaje się jeszcze przez jakiś czas tak dziwaczne i niedorzeczne...Poza tym w prawdziwym życiu też zdarzają się czasem tak niewiarygodne ciągi zdarzeń, nigdy tak nie mieliście ?

ocenił(a) film na 1

eingrad

widzę że mało życie znasz, która poszłaby ba miasto? hahaha znam wiele co idą się bzykać po godzinie znajomości jak poznają kogoś nowego w klubie a ty mi mówisz że nierealne jest wyjście na miasto hehe
po 2 - przecież ona nie wiedziała gdzie jedzie, miała ich tylko gdzieś podrzucić, coś w tym dziwnego? codziennie miliony osób podrzucają obcych - tak zwanych - autostopowiczów...
po3 - w takiej spelunie jaką był ten klub to chyba nic dziwnego opić się i tańczyć bez koszulki? bo jakoś gości w garniturach tam nie widziałem...
po 4- to byli całkowici amatorzy to czego się po nich spodziewać ? profesjonalizmu?
po 5 - euro w reklamówce, no tak przecież disko-dresy przed napadem kupują eleganckie nesesery ze skóry aligatora u louisa vuittona.
po 6- zmiana ubrań to bardzo dobry ruch przy napadzie dla niepoznaki, ty po napadzie byś chodziła przez 2 tygodnie w tej samej kurtce nie?
po 7 - alkohol kupowany butelkami - daj łysemu dresowi 50 tysięcy euro i zobaczymy co kupi - pełną butelkę czy jeden kieliszek, ty obstawiasz kieliszek?
po 8 - uważasz że wynajem pokoju w hotelu łączy się z rewizją osobistą pochwy i odbytu? wiele hoteli ceni prywatność klientów kiedy pokoje są po 300 - 400 euro za dobę. zdziwiony/a?
po 9 - jak widzisz każde twoje słowo, każde twoje zdanie jest kompletną bzdurą a ty masz postrzeganie świata zupełnie oderwane od rzeczywistości, więc to nie film jest kiepski tylko ty niedojrzały/a do zrozumienia najprostszych oczywistości.

i mam nadzieję że te wszystkie głupkowate komedyjki romantyczne są bardziej realne, pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Mothyff

Mothyff, masz rację. Choć nawet gdyby wiele rzeczy wydawało się w tym filmie nieprawdopodobnych, widzę, że wiele osób dało się ponieść i zapomniało, że to jest nadal ciągle FILM. Czyli fikcja. Nic opartego na faktach. W filmie twórcy mogą sobie pozwolić na wszystko, niezależnie od tego, jak bardzo film przypominałby rzeczywistość. Nie łapię tego i wręcz śmieszy mnie to wypunktowanie nieprawdopodobnych zdarzeń. To tak, jakby dziecku powiedzieć, że Św. Mikołaj nie istnieje, a ono ryczy wniebogłosy i mówi, że to nieprawda lol :)

ocenił(a) film na 1

przybłąkały się dwa dresy osiedlowe znane na tym forum jako trole i wciskają gadkę ,,ja to się na życiu znam".
XD

użytkownik usunięty
Norm

Przybłąkał się znawca kina lol

Norm

bardzo ci współczuję, znawco kina i życia z 'forum' buhahaha, naprawdę bardzo się przejmuję co na forum wypisują o mnie 14 letni pryszczaci gimnazjaliści. TO takie ekscytujące źródło wiedzy, że pozostawiam czerpanie z niego takim gamoniom jak ty.

Norm

dres osiedlowy to cię niechcący zrobił i stąd ta wielka trauma u ciebie.

ocenił(a) film na 1
Mothyff

@Mothyff napisał:,, hahaha znam wiele co idą się bzykać po godzinie znajomości"

to napisz dokładnie ,,patologia", bo takie to u mnie w bloku nawet mieszkają a nie normalne, wartościowe kobiety XD

Norm

KOLEGO, rozumiesz o czym piszesz czy nie? czy gdzieś była mowa czy to patologia czy nie?>
gościu napisał - ''jak to możliwe że laska idzie na miasto z nowo poznanymi typami'
no to mu odpisałem że JEST TO MOŻLIWE, nigdzie nie polemizowałem czy to patologia czy nie.

ocenił(a) film na 4
Mothyff

a widziales tych typow w filmie ? ja rozumiem ze laska idzie z nowo poznanymi kolesiami..ale jak jest z kolezankami czy cos np albo jakas ekipa..widziales tych typow z filmu ? czy inny film ogladalismy ?naprawde znasz jakas panne co poszlaby z takimi kolesiami(lysymi,pijanymi dresami) sama gdzies po zakamarkach berlina w nie swoim miescie ?!Rozumiem ze mozesz miec swoje zdanie ale ten film jest absurdalny moim zdaniem..nie bede nawet wypowiadal sie co do tych 9 podpunktow co napisales..bo to niema sensu

eingrad

z tego co ja widziałem w filmie to jeden z nich był tylko łysym dresem, pozostali dwaj mieli dużo włosów, jeden miał normalne włosy ok 10 cm a drugi bardzo długie bo aż za szyję, ale co tam - lepiej napisać że wszyscy byli łysi jak kolano i świecili z daleka jak księżyc, niestety to nie zgadza się za bardzo z filmem.
Widziałeś/aś w jakiej spelunie obdartej, śmierdzącej i zarzyganej bawiła się ta 'dziewczyna'? Uważasz że laski szukające wrażeń w takich klubach szukają do poznania ułożonych zniewieściałych lizusów z dobrego domu?

ps - nie chcesz nie odpowiadaj, po co bardziej się ośmieszać nieznajomością życia? pozdrawiam.

ocenił(a) film na 4
Mothyff

nie no odpowiem bo probuje zrozumiec twoje myslenie..Na poczatku nie wiedziala gdzie jedzie,pozniej z pelna swiadomoscia pojechala z dresami robic napad na bank !no jest duzo dziwnego tanczyc bez koszulki w spelunie nawalony na maxa po napadzie na bank,zostawiajac samochod ulice obok klubu(odciskow palcow tam nie bylo bo po co),co ma profesjonalizm ?! do tego ? trzeba byc kompletnym idiota zeby tak postapic.nie mowie ze maja miec torby od gucziego na kase ale raczej tak bym sie z tym nie afiszowal.W zadnym szanowanym hotelu nie wynajmiesz pokoju bez dokumentu,chociazby w takich wlasnie przypadkach jak ktos popelni morderstwo czy cos i sie ukrywa hotel musi miec dane zeby udostepnic policji w razie czego.i wydaje mi sie ze to ty jestes niedojrzaly..ale na koniec jeszcze akcja z dzieckiem w ciuchach jak z cyrku,naprawde myslisz ze rodzice tego dziecka nie zbiegli by na klatke za swoim dzieckiem jak zobaczyli by ta dwujke juz na dole na ulicy a tam pelno policji ?kadzy z twoich podpunktow to bzdura poprostu

eingrad

bardzo mi przykro ale widocznie takie filmy nie są dla ciebie bo kompletnie nic nie zrozumiałeś, nic a nic. Przecież kurka wodna oni 85 razy jej powtarzali że ma ich tylko gdzieś podwieźć i za 15 minut ją odwiozą, więc o napadzie na bank nie nie mogła wiedzieć i nie wiedziała.
Czyżbyś zauważył że oni od wielu dni pili i ćpali? W takim stanie tańczenie bez koszulki jest jak najbardziej normalne.
Co do torebki - kiedy trudniej zauważyć że ktoś niesie dużo kasy? jak ma zwykłą reklamówkę, czy specjalny skórzany neseser na kasę? Sam sobie odpowiedz. Poza tym oni dowiedzieli się o napadzie 5 minut wcześniej więc chyba nie mieli zbytnio czasu na jeżdżenie po sklepach i kupowanie skórzanych neseserów na ukradzione pieniądze???
tak uważam że jak ktoś by trzymał pistolet przy głowie dziecka nikt by nie biegł bo by się bał ze spanikują i zastrzelą dziecko..
poza tym każdy z poprzednich podpunktów jest mądry i logiczny i dlatego boisz się z nimi polemizować.

ocenił(a) film na 4
Mothyff

cpasz cos ?czy z rezyserem wodke piles ?na POCZATKU NIEWIEDZIALA GDZIE JEDZIE ! pozniej po wyjechaniu z garazu alwaro chcial ja odwiezc do kawiarni ale ona nie chciala,bo chciala z nimi napasc na bank.Naprawde takie plytkie masz myslenie ? nie chodzi o kupowanie neseserow na kase ale o schowanie tej reklamowki pod kurtke np i nie obnoszenie sie z tym jak np placenie taksowkarzowi grubym napiwkiem wyjetym prosto z tej reklamowki w ktorej jest 50 tysiecy euro.mysle ze jak byli juz na dole np w tym sklepie gdzie zostawili dziecko to chyba nie trzymali pistoletu przy glowie rodzicom dziecka..czy trzymali ?ja odpowiedzialem na kazdy z tych podpunktow wiec nierozumiem o czym ty piszesz jeszcze ?ale trzymali pistolet przy glowie rodzicow jak byli na ulicy juz ? czy juz wtedy nie trzymali ?

eingrad

widocznie ćpałeś coś podczas seansu lub pamięć cię zawodzi!
przecież jakby ona się nie naćpała pod przymusem w tym garażu to by nigdy na nic się nie godziła i nigdzie nie jechała, ale ten bandyta w garażu dał im kokainę i jeszcze jakieś leki, to nie dziwota że nagle zachciało się jej przygód na które nigdy by się normalnie nie zgodziła. Pewnie jak dajesz kobiecie pigułkę gwałtu to też uważasz że sama się godzi na seks? no to spoko...
no potem już nie trzymali przy głowie, ale wyciągnięcie pistoletu z kieszeni i strzelenie to chyba nie trwa 2 godzin tylko 1 sekundę? więc zawsze jest obawa że to może ktoś w panice zrobić..

ocenił(a) film na 4
Mothyff

powiem ci tak,niewiem czy tak bardzo spodobala ci sie ta dziewczyna czy ktorys z tych chlopcow,ze oceniles ten film na 10 ale niechce mi sie juz z toba gadac na ten temat..

eingrad

musisz mieć max 13 lat skoro oceniasz wartość filmu przez to czy spodoba ci się aktorka, lub jej cycki, wieje wsią i to jest żenujące.
A odpowiadając na twoje wielkie zdziwienie film po prostu cały czas trzyma widza w napięciu, mimo małych kosztów produkcji i mało znanych aktorów. Bo czasem film kosztuje 100-200 milionów lub więcej a ciągnie się jak flaki z olejem i można usnąć.

ocenił(a) film na 4
Mothyff

kolega tam wyzej mial racje,jestes trolem

eingrad

jeśli tak nazywa się znajomość życia i filmów to ok, za to ty 12 latkiem który z powodu barku jakichkolwiek racji i argumentów jedyne co mu przychodzi do głowy to nazwać kogoś trollem.
Rozumiem że te 8,5 tysiąca osób które dały wysokie oceny filmowi to też trolle bo film im się spodobał? Ech wy rozpieszczone dzieciaczki, wszystko byście chcieli żeby było jak sobie wykrzyczycie i tupniecie nóżką. Niestety czasem trzeba myśleć.

ocenił(a) film na 4
Mothyff

odpowiedzialem ci na kazdy z twoich smiesznycha argumentow,na KAZDY.ale widac dalej brniesz w zaparte i nie mam 12 lat tylko 10

eingrad

czyli trzymasz twardo nadal swoje życiowe twierdzenia?
1. Żadna laska nigdy wg ciebie nie poszła z imprezy na miasto z nowo poznanym kolesiem/kolesiami? I to nie jest możliwe, nawet w filmie. (dziwne bo ja widziałem setki takich przypadków, ty przez całe swoje 10-letnie życie tego nie zauważyłeś - może cię do klubów nie wpuszczali w tym wieku?)
2. Stanowczo trzymasz się wersji,że grupka pijanych naćpanych nastolatków (od kilku dni) ma przeprowadzić w pełni profesjonalny napad na bank, i zachowywać się jakby robili to na co dzień od 40 lat. No cóż, bardzo ciekawy pogląd na życie.
3. Dlaczego ubrania z szafy młodej mamy to menelskie ciuchy? Wg twoich teorii życiowych kobieta tuż po porodzie powinna nosić uciskające obcisłe ubrania czy właśnie np luźne dresy żeby nic jej nie upijało w obolałym kroczu? Ty swojej kobiecie po porodzie każesz nosić pewnie gorset? No to też ciekawe podejście do życia...
4. i tak dalej - każde twoje zdziwienie na temat filmu jest czymś normalnym w rzeczywistym świecie...więc już kolejnych punktów nie chce mi się wypisywać....no cóż każdy ma prawo do swojej oceny rzeczywistości...twoje ocena naprawdę jest jak 10 latka więc dziękuję za szczerość przynajmniej.

ocenił(a) film na 7
Mothyff

Skąd wiesz, że ćpali i chlali od kilku dni? Nigdzie w filmie to nie było powiedziane.

ocenił(a) film na 8
Mothyff

Racja.Ja jestem osobą niepełnosprawną,wózkowiczem w sumie,ale jak raz poszedłem w noc na miasto,to skończyło się pobudką na wytrzeźwiałce :D

ocenił(a) film na 5
eingrad

Zgadza się mam dokładnie takie same odczucia....

ocenił(a) film na 4
eingrad

Film może i fajny od strony audio-wizualnej ale głupota bohaterów i nielogiczność przedstawionych sytuacji aż bije po oczach i wypala szare komórki w mózgu :) Mi tylko brakowało, żeby na koniec podpalili te 40.000€ na środku ulicy i zaczęli skakać wokół wydając małpie odgłosy a panienka im przygrywała Beethovena na butelkach po %

ocenił(a) film na 8
eingrad

Powiem tak - zabrakło widzowi wyobraźni.

ocenił(a) film na 7
eingrad

Oj..poszłaby....byli mili, niegroźni. Nie wiem ile masz lat...ona gdzieś z 16-17 (no wódkę jej w barze sprzedawali)....moim zdaniem film bardzo realny! Mam teraz 36, ale pamiętam siebie, sposób myślenia, chęć przypodobania się podejrzanym typom...no nie żyłam w Berlinie, a w Lublinie, więc i nie mafia, i nie napady na lubelskie bankusie...ale klimat czuję. Pilne życie, które do niczego wielkiego nie doprowadziło - skończyła w kawiarni..a chciała być pianistką... czasem wtedy człowiek się odwraca o 180 stopni. Zalezy na kogo trafi.

ocenił(a) film na 7
tygrysisko5

Nareszcie jakiś głos rozsądku w tej żenującej dyskusji. Bo jak narazie to sami internetowi znawcy nocnego życia młodzieży.

ocenił(a) film na 7
tygrysisko5

Nareszcie jakiś głos rozsądku w tej żenującej dyskusji. Bo jak narazie to sami internetowi znawcy nocnego życia młodzieży.

tygrysisko5

Jeśli wywnioskowałaś z filmu, że ona ma 16 lat to chyba powinnaś uważniej oglądać filmy. Bo wychodzi na to, że już jako niemowle grała na pianinie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones