Vinci

2004 1 godz. 48 min.
7,1 245 729
ocen
7,1 10 245729
12 202
chce zobaczyć
6,8 15
ocen krytyków
{"rate":6.8,"count":15}
{"type":"film","id":113329,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Vinci-2004-113329/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Vinci
  • schaf ocenił(a) ten film na: 10

Przerobiłem prawie wszystkie polskie filmy tego typu.
    Vinci przegania wszystko o całe okrążenie. Widziałem go kilka razy i jeszcze nie jeden raz wrócę do niego.

• alojz29 ocenił(a) ten film na: 10

schaf Nie oglądasz na "zasypianie"? :)

• schaf ocenił(a) ten film na: 10

alojz29 masz na myśli oglądanie w łóżku i ile wytrzymam zanim nie zasnę? Vinci nie należy do tych filmów. od początku do końca aż chce się oglądać

• adenirka ocenił(a) ten film na: 8

schaf Zdecydowanie się zgadzam Machulski "ratuje" po raz kolejny obraz polskiej kinematografii i je statystykę tworząc tak świetną intrygę, która elektryzuje i wciąga. Bardzo dobrze się oglądało, dobry klimat, aktorstwo i montaż. Więckiewicz, Szyc, Machulski, Baar stworzyli zgraną ekipę. Szkoda tylko, że tak mało polskich twórców tworzy tak dobre filmy. Może i są jakieś niedociągnięcia, ale nie wypaczają one pozytywów tego polskiego kryminału Juliusza Machulskiego. Zastanawiam się jakich polskich reżyserów cenicie? Ja właśnie Machulskiego, Koterskiego, Bareję, Paskiowskiego

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 8

schaf No niestety to absolutna prawda!! polskie filmy to szajs jakich mało, wyjątkowo niski poziom... :-( ALE na szczęście zdarzają się wyjątki a najlepszym tego przykładem jest m.in. ten film!!

• melazja ocenił(a) ten film na: 8

schaf Perełka wśród polskich kryminałów. Lubię takie filmy z dawką humoru, podobne jak brytyjskie, do których ktoś na tym forum Vinci porównywał. Stanowią świetną opozyjcę dla nadętych filmów maerykańskich.

• Sushimaster ocenił(a) ten film na: 10

schaf ostatnio musiałem kupić nową płytę z Vincim, bo tyle razy oglądałem, że już mi poprzednia cięła :D Genialny film

• Mati_1916legia ocenił(a) ten film na: 8

Sushimaster Tutaj Szyc i Baar bardzo dobrze zagrali,a teraz w g*wnach grają

• ilonkakitka ocenił(a) ten film na: 9

Sushimaster uwielbiam ten film, super przemyslany, aktorzy dobrze dobrani, humor tez nie jest wymuszony !!
    ...pierwszy raz widzilam w kinie i kilka razy juz widzialam na dvd
    zaluje ze nie ma z angielskimi napisami bo bardzo chcialam pokazac mezowi

• musicmans ocenił(a) ten film na: 8

Sushimaster Poprzednią na winylu miałeś ? :))

• gala99 ocenił(a) ten film na: 9

musicmans dobre,pewnie na kopertówce z gazety,hehehehe