Odtwórz Zwiastun nr 1 2:37
Film

2016 1 godz. 25 min.
5,0 592
oceny
5,0 10 592
786
chce zobaczyć
{"id":"718079","linkUrl":"/film/Viral-2016-718079","alt":"Viral","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/80/79/718079/7745355.2.jpg"}
Podczas epidemii tajemniczej choroby siostry starają się przetrwać w dotkniętym infekcją mieście.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Viral
Viral (2016) Zwiastun nr 1 2:37
Viral | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2016 | Film Podczas, gdy matka nastolatek - Emmy ([person=1566911]Sofia Black-D'Elia[/person]) i Stacey ([person=1137004]Analeigh Tipton[/person]) wyjeżdża w delegację, miasto opanowuje tajemnicza choroba, która objawia się psychotycznym zachowaniem. Infekcja szybko się rozprzestrzenia, dlatego władze wprowadzają kwarantannę, która uniemożliwia kobiecie powrót do rodziny. Gdy ojciec ([person=81225]Michael Kelly[/person]) dziewcząt wyrusza, by odnaleźć żonę, siostry wraz z sąsiadem Evanem ([person=787730]Travis Tope[/person]) barykadują się w domu, próbując przetrwać.

Podczas, gdy matka nastolatek - Emmy (Sofia Black-D'Elia) i Stacey (Analeigh Tipton) wyjeżdża w delegację, miasto opanowuje tajemnicza choroba, która objawia się psychotycznym zachowaniem. Infekcja szybko się rozprzestrzenia, dlatego władze wprowadzają kwarantannę, która uniemożliwia kobiecie powrót do rodziny. Gdy ojciec (Michael Kelly)Podczas, gdy matka nastolatek - Emmy (Sofia Black-D'Elia) i Stacey (Analeigh Tipton) wyjeżdża w delegację, miasto opanowuje tajemnicza choroba, która objawia się psychotycznym zachowaniem. Infekcja szybko się rozprzestrzenia, dlatego władze wprowadzają kwarantannę, która uniemożliwia kobiecie powrót do rodziny. Gdy ojciec (Michael Kelly) dziewcząt wyrusza, by odnaleźć żonę, siostry wraz z sąsiadem Evanem (Travis Tope) barykadują się w domu, próbując przetrwać.

studio
Blumhouse Productions / Busted Shark Productions / Chapter One Films / Więcej...
data produkcji
2016
tytuł oryg.
Viral
inne tytuły
Viral (I) (inny tytuł) USA
Peste (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Biedni ci Amerykanie . . .

  ZSGifMan ocenił(a) film na 6

  Ciągle ich gnębią wszelkie wirusy i zarazy, pasożyty z kosmosu czy inne zombie. Poza tym ta terapia, choć banalnie prosta, była zbyt piękna, by mogła przynieść uzdrowienie. Całkiem miło się oglądało, choć pewnie nie wszystkim się spodoba.

 • 6,5/10

  MyNameIsDeath ocenił(a) film na 7

  (...) Im więcej czasu spędzimy z Emmą (Sofia Black-D’Elia) i Stacey (Analeigh Tipton), tym bardziej utwierdzimy się w przekonaniu, że ma film z ich udziałem zadatki na kino nienaśladowcze. I choć „Viral” świeżą wizją apokalipsy jest tylko częściowo (twórcy zobligowani są do korzystania z pewnych utartych klisz), ... więcej

 • Wirus który zamienia ludzi w Zombie

  vAkatsuki

  http://zmianynaziemi.pl/wiadom osc/naukowcy-stworzyli-zmodyfi kowane-komorki-zombie , uważam ze da rady stworzyć ten wirus .