PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775220}

Volta

5,3 35 757
ocen
5,3 10 1 35757
3,4 22
oceny krytyków
Volta
powrót do forum filmu Volta

Andrzej Zieliński

użytkownik usunięty

Zieliński to lepszy aktor niż myślałem,skoro 13 dni przed premierą ma notę 9.

ocenił(a) film na 7

On jest w ogóle dobry aktor, a ze zwiastuna wynika, że daje radę :)

użytkownik usunięty
Laksandra

wiem,ale jednak lepiej ocenić grę aktorską po emisji.

ocenił(a) film na 7

No to już dziś weryfikujemy. Ja myślę, że tylko Braciak może być od niego oceniony wyżej ;)

Ale film miał światową premierę 20 czerwca.

ocenił(a) film na 7
obleh

20 czerwca odbyła się premiera tego filmu w Lublinie, a nie na świecie.

Art_36

Premiera światowa miała miejsce w Polsce.

użytkownik usunięty
obleh

to już się pogubiłem,jeśli oceniający mogli go oglądnąć w całości,to ok.Ale myślałem że film dopiero ma mieć premierę.

ocenił(a) film na 7

Film w całej Polsce wejdzie do kin 7 lipca, natomiast 20 czerwca odbyła się uroczysta premiera w Lublinie z udziałem gwiazd odtwarzających role w tym filmie. Dlatego ten film jest oceniany, bo niektórzy już go widzieli w Lublinie.

użytkownik usunięty
Art_36

to jeśli tak to ok,dziękuje za informację,wydawało mi się trochę dziwne że ludzie oceniają przed premierą.

Volte widziałam na pokazie przedpremierowym. Ocena Zielińskiego jest jak najbardziej zasłużona. Stworzył ciekawą postać faceta, który uważa się za lepszego od reszty społeczeństwa a ostatecznie.... okazuje się inaczej, ale nie będę zdradzała szczegółów. Jego sceny z Braciakiem to perełki, tylko aktorzy tej rangi mogli tak zagrać.

ocenił(a) film na 7

Zieliński faktycznie super! A do tego Braciak, Pazura i Szczepkowska też świetni! Można ich oglądać bez problemu!

użytkownik usunięty
Laksandra

czyli te negatywne recenzję na wyrost i warto wybrać się do Kina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones